Wpis z mikrobloga

#ufc #mma
Typkowanie UFC 217!

- Bisping przez decyzję lub TKO - GSP wraca po przerwie, do tego dywizja wyżej kontra potwór cardio. Będzie się starał jak najszybciej skończyć walkę przed czasem w parterze. To jego najlepsza szansa. Ale każda minuta będzie go od tego oddalać. A wiadomo jak Majkel jest wytrzymały. Patrzę na GSP na treningach i dla mnie jest wolny, za wolny na tą dywizję. Może być tak, że mimo mniejszego pałera w łapie w tej dywizji Bisping zdoła położyć piąchą Kanadyjczyka. A jeśli nie, to cóż... podejrzewam, że najpóźniej pod koniec drugiej rundy GSP po nieudanych skończeniach w parterze będzie już dętka.

- Garbrant. Nie widzę innej możliwości. Jest zbyt szybki, zbyt inteligentny by przegrać ze Snejkiem. Tu raczej przez decyzję, takie uroki tej dywizji, choć podejrzewam, że podobnie jak z Cruzem zobaczymy jak parę razy TJ legnie. Jeśli ktoś ma wiedzieć jak uniknąć lub wybronić się z obaleń Dillashowa to tylko Cody.

- Joanna. Trochę się martwię, ale zawsze się martwimy, wcześniej Claudią, potem Andrade. Rose jest bestią w obalaniu i duszeniu. Potrafi do tego dojść. Na szczęście niejedna tak potrafiła i jak skończyły wszyscy wiemy. Thug musiałaby już w powietrzu, w trakcie obalania zacisnąć się na szyi czempionki. Bo jeśli nie - to skończy z mordką obitą precyzyjnymi kombinacjami, a długie kicki na ciało skutecznie odstraszają od dalszych prób. Jeśli Rose nie odstawi jakieś Mychy, to JJ by TKO lub decyzję. Rose po dostaniu większej dawki ciosów słabnie, tu jest 5 rund, małe szanse, że dotrwa do końca przy combo Joanny.

Dawajcie swoje typy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
@gram_w_mahjonga:

GSP - Bisping zostawię w spokoju, nie umiem się do tego odnieść, ale sercem za gsp

Garbrandt przez nie wiem co jeszcze, ale na 90% on, to jak zdeklasował Cruza, to była jedna z najpiękniejszych rzeczy w MMA jakie widziałem, tymbardziej, że Cruz to "DOMINATOR" xD

Joanna - Rose - JJ TKO/decyzja, szefowa jest tylko jedna

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jasik123:

Bez żadnych przytyków czy coś, ale jak jest okazja to się spytam - wytłumacz mi czemu tak wielu obstawia GSP przez decyzję? W starciu z monsterem cardio? Po długiej przerwie w klasie wyżej? Jak? Serio, bo widzę już któryś raz takie obstawianie i mnie zastanawia czy czegoś nie przeoczyłam.
@jordanos: @Luxon007: @Jasik123: Dziękuję za info! Dużo mi to podpowiedziało. Fakt, że ja not into czasy GSP, więc tym bardziej dobrze, oglądałam GSP dwie, trzy walki na fajtpasie jak ogłosili jego powrót, ale to nie ten sam błysk do oglądania gdy widzisz to co się dzieje na żywca.
Pomogliście spojrzeć inaczej na to starcie.

Mimo to, wciąż Bisping. Powtórzę sobie jeszze walki GSP i dam znać ostatecznie ( ͡
Bisping przez decyzję lub TKO - GSP wraca po przerwie


@gram_w_mahjonga: Gdyby ktoś mi 5 lat temu powiedział, że Bisping wygra zarówno z Andersonem jak i z GSP to bym zabił śmiechem...

a po sobocie to będzie bardzo realne :V
@gram_w_mahjonga ja się nie zgodzę z pierwszym, może jest i mniejszy, ale Sonnen mówił, że gsp silniejszy i wydaje mi się, że gsp jest zwyczajnie lepszy w mma.

Cody raczej, ale boję się jak cholera tego węża. Obaj sa świetni, to jest najlepsza dywizja.

Jak Rose nic niezwykłego nie zrobi to pęknie w 3 czy w 4 rundzie
@gram_w_mahjonga:

TJ > Cody
Cody ma za krótkie rączki i strasznie wąsko boksuje, TJ będzie go kąsał z dystansu, i wypunktuje go przez 5 rund. Na pewno TJ wyniósł lekcję z walki Cody-Cruz. Ale obaj są koty, więc może być i KO dla Garbrandta.

Joanna wiadomo, byleby nie dać się zwinąć w parterze.

The Cunt jest po prostu większy, a z tego co UFC nauczyło mnie przez lata, to chociaż na
@gram_w_mahjonga: Bisping przez KO/TKO w 3 rundzie, ewentualnie decyzja. Nie widzę zbytnio szans u GSP. Po takiej przerwie, w wyższej kategorii, do tego słabszy siłowo od Bispinga.

Cody wygra, prawdopodobnie decyzja. Nie zdziwiłoby mnie też KO/TKO jakoś w 4 rundzie w jego wykonaniu.

Aśka decyzja.

Inaczej tego nie widzę, ale to jest mma i jeden cios może zmienić bieg walki ( ͡° ʖ̯ ͡°)