Wpis z mikrobloga

#zurich #szwajcaria #it
Mirki, czy pracuje ktoś z was jako internal dla credit suisse w Zurychu? Mam kilka pytań odnośnie warunków pracy tam, bo nie wiedzieć czemu rozmowa z HR jest dopiero na końcu. Aplikuję na stanowisko senior test automation engineer i chciałbym wiedzieć ile można sobie za taką rolę tam krzyknąć
  • 28
  • Odpowiedz
@Pinek: Jak masz kilka lat doświadczenia na bardzo podobnym stanowisku i pasujesz idealnie do posady to zgadywałbym, że 130-160k rocznie można śmiało wyciągnąć, ale ja nie jestem z IT więc mogę się mylić.
  • Odpowiedz
130-150k


@4833478: dzięki, siedzę w testach 8 lat już, wiec techniczna cześć procesu dość gładko poszła, teraz nadszedł czas to negocjacje. Muszę się przygotować, coby nie przesadzić, albo co gorsze nie zazyczyć sobie za mało.
  • Odpowiedz
@nie_lubie_nowego_odtwarzacza: Dzięki! W takim układzie łapie sie w associate, chociaż jestem zdania ze nie jest to zbyt sprawiedliwe, bo domain knowledge jest bardzo niewielka częścią potrzebnych umiejętności w kontekście test automation.
  • Odpowiedz
@nie_lubie_nowego_odtwarzacza: Jasne, zdaje sobie z tego sprawę, w tych negocjacjach trzeba być twardym. Generalnie, ile wywalczysz tyle bedziesz mial, i niestety nie zawsze idzie to w parze z umiejętnościami i dopasowaniem do pozycji. Glassdoor pokazuje całkiem przyzwoita kase dla VP.
  • Odpowiedz
@Pinek: te VP i AVP to pic na wode, VP daja aby nie placic nadgodzin i bywa ze ludzie odmawiaja awansu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak chcesz isc dalej/wyzej to niestety bez VP nie ma szans. z tego co slyszalem to wiecej niz 120-130k jako internal ciezko jest dostac(mocne ciecia i ograniczenia budzetowe). mam w pracy duzo ludzi nawte 40+ co pol zycia pracuja w CS
  • Odpowiedz