Wpis z mikrobloga

Witam Wykopków!
Nie jestem pewny czy tak rozwiąże mój problem, ale może warto spróbować ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czy ktoś może wie jak powinien wyglądać plik do druku fullprint? Swego czasu zrobiłem parę różnych projektów koszulek sportowych/e-sportowych, nadszedł moment by poszły do druku bo taki mam kaprys i los tak chciał, wszystkie robiłem w PS.
Wystarczy jak wyślę plik z warstwami w PS, ale bez tła? Piszę z nadzieją iż znajdę tutaj ekspertów (,)

Tak, ten zielony jest kompletnie zielony.
#grafika #grafikawektorowa
  • 7
@BedeOredeR: pdf albo każdy rastrowy. Jeżeli chodzi o temat grafiki to druk wyglada jak druk zdjęcia na drukarce atramentowej. Ps jeśli szukasz wykonawcy to pisz śmiało, esport też mam już w portfolio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Quisto: Czyli mogę eksportować do PDF koszulkę bez tła, która została wykonana na mockupie w PS? Po tych czynnościach jak wyślę do druku to będzie finito i bello? ( ͡º ͜ʖ͡º) A sama rozdzielczość pliku nie ma większego znaczenia?
@BedeOredeR: ja działam na maskach przycinających w AI (tylko dla orientacji, ostateczną „maską” jest wycięta forma materiału), i takie artboardy eksportuję w cmyku do jpg 200dpi. Drukarka drukuje w cmyk, więc biały kolor jest ignorowany. PDF również jest akceptowany.