Wpis z mikrobloga

Prawie 2 miesiące temu padł mi #nintendo #3ds [(wpis na mirko)](https://www.wykop.pl/wpis/26458945/no-to-sobie-#!$%@?-pogralem-nintendo-3ds-gorzkiezal/). Kupiłem nowy wyświetlacz, dziś wymieniłem i znowu działa :)
Ale najgorszemu wrogowi nie życzę dłubania przy czymś takim. Myślałem że wymiana obudowy w DS Lite była uciążliwa, ale 3DS jest jeszcze gorszy :/ Wymiana zajęła z 5 godzin.
Rittel - Prawie 2 miesiące temu padł mi #nintendo #3ds (wpis na mirko). Kupiłem nowy ...

źródło: comment_yvMB7z7qv9E7WInIP1jMeOnujNiS8ssp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Rittel: 5 godzin? a więc górny wyświetlacz :) stawiam, że najwięcej problemów miałeś z taśmami w miejscu gdzie są diody (prawy zawias). Trochę praktyki, ja już potrafię rozłożyć i złożyć całego 3dsa w ok. 30 minut.
  • Odpowiedz
@pandapl: Taśmy, a jakże. Konkretnie ta od głośników, reszta dość przyzwoicie przechodziła. Cała reszta jest dość sensowna.
Serwis prowadzisz że masz taką praktykę z rozbieraniem tego? xD
  • Odpowiedz
@TomgTp: kupilem uzywanego poltora roku temu wiec jest juz dosc stary, musial juz byc mocno uzywany - zobacz jak sie wytarly kreski na dpadzie, do rego wymienialem w nim analoga bo guma sie na nim zuzyla.
  • Odpowiedz