Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft #wow #blizzard

Mircy mam pytanie do starych wyjadaczy w wowie - nigdy nie gralem (poza pustymi prywatnymi 10 lat temu) i w zasadzie to wiem tyle, ze jest tam pvp i jakies raidy na bossy ale poza tym nic xD

Niech ktos napisze czy jest jeszcze sens zaczynac w to grac, co tam sie robi - czy mozna samemu łazić na jakieś potwory zeby sie uzbroic? Nie wiem no, niech ktos coś xD
  • 8
@AESTHETlC: zagraj po prostu do 20 lvla, największa część gry to granie na max levelu, głównie pve (robienie trudnych dungeonów (5 osobowe), raidów (10-30 ludzi), farmienie repek (solo)) każda z rzeczy na max lvlu daje Ci jakieś itemki - raidy "najlepsze", potem dungony, potem solo content
@AESTHETlC teraz wow jest najbardziej noob friendly jaki byl kiedykolwiek raczej, i pojawily sie spoko wstawki fabularne, jedyny mankament to przelewelowac przez 100 poziomow az dotrzesz do najnowszego ale na dungeonach z innymi idzie raczej szybko, sprzet dostaje sie z questow ktore samemu robisz, w miedzy czasie chodzisz na dungeony zeby sie dozbroić ale wyszukiwarka jest wiec party szybko sie znajduje, na raidy raczej potrzeba gildii, kiedys dalo sie szybko znalezc grupe