Wpis z mikrobloga

@smakowy: shit, sorrki.... specjalnie celowałem w ten zielony zjazd wyjazdowy z drogi technicznej żeby nikogo nie zajechać ale fakt, my bad mogłem się bardziej przytulić do lewej. Chwile później hamowałem żeby oddać pozycję...
@ACLeague
SEMI - DrFugazi/Kinkysavage - Vale - 13:01
Kinky
savage nie mieszcząc się w torze uderza w mój prawy bok i przerzuca mnie przez kerby, większą krzywdę sobie zrobił w sumie, ja straciłem trochę na czasie
https://youtu.be/g2NJCvliQdY

SEMI - DrFugazi/Mateush92 - Aintree Corner - 1:11:40
Mateush92 po zaciętym i czystym ściganiu mnie przez kilka okrążeń wykorzystuje moje szerokie wejście w Aintree przy dublowaniu nas przez LMP i niestety na wyjściu delikatnie
@ACLeague
SEMI - @Skyseerr - L1T6 - 2:54
Skyseerr spóźniając dohamowanie wpada na mnie. Spin, wycieczka poza tor i spadek na ostatnią pozycję.

SEMI - T8 - 11:55
Michi popchnięty przez cactus wypycha mnie z toru.

SEMI - @kinky_savage - T5 - 28:23
kinky_savage podczas dublowania wypycha mnie poza tor, przez co tracę pozycję.
@mateush92 to nie było spóźnione hamowanie po prostu zagapienie się z hamowaniem i w celu nie spowodowania karambolu obrałem wydawało mi się najbezpieczniejszy przejazd przez pobocze licząc ze wcisnę się w lukę miedzy samochodami na mapie niestety wpadłem na ciebie :C
Uznałem to za mniejsze zło niż zniszczenie 2-4 zawodników + ja
i poprawka nie byłeś ostatni bo ja byłem za tobą ;P spadłeś w okolice końca stawki ;P
@ACLeague

AM:
29:18 - dvo zajechanie drogi w zakręcie
30:15 - maciejoo niebieska flaga
52:26 - maciejoo wjazd w dupe nieodpuszczanie przy niebieskiej (walka o gównopozycje)
1:15:50 - maciejoo zahamowanie przed maską w połowie prostej

Reszta to raczej incydenty. Niestety z najgorszymi skutkami :-/
@ACLeague:

AM:
13:38 - Elmo puknięcie w dupkę x2
14:48 - tu raczej moja wina @Mokrysedes, ale wiele się nie stało
15:18 - tragedia się stała na tym zakręcie. @KYCu w sedesa, ja w kyca
22:17 - ponownie ja, wybacz @KYCu, ciągle mi się #!$%@?ł ten pierwszy zakręt i używałem hamulca nie wiadomo po co...
31:25 - Dafir wjeżdża mi w tył
36:21 - to samo co wcześniej, ale