Wpis z mikrobloga

czytaliscie juz nowa recenzje ac origins na GOLu?
adnotacja na koncu

Koszty wyjazdu i pobytu autora recenzji w Paryżu w celu zrecenzowania gry Assassin’s Creed Origins pokryła firma Ubisoft. Zamieszczone w tekście screeny pochodzą z Xboksa One X oraz PC (otrzymaliśmy tyko pięć grafik od wydawcy, więc uzupełniliśmy je, wykorzystując pecetową wersję Origins).

Źródło: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12318
ja nic nie sugeruje :D ale juz widze o to jak w redakcji sie okladali o to kto wygrywa darmowa wycieczke do paryza xD
serio, 21 wiek i trzeba recenzenta gry (!!!) wyslac specjalnie do paryza? xD
to nie budzi zadnych podejrzen?
#gry
  • 6
@rar: proste, ubisoft zaprasza recenzetow z calej europy w jakis uroczy kurort i daje gre do przetestowania :D nie dziwi cie to w ogole? nie mowie o wciskaniu przez ubisoftu im lapowek czy cos, ale wycieczka w urocze miejsce moze wplynac na przychylnosc recezenta... w szczegolnosci jak wiekszosc redaktorow tych portali to studenciaki w wieku 20-25 lat ktorzy nie oszukujmy sie, nie zarabiaja jakis szokujacych pieniedzy w porownaniu do tego ile
No ok, ale to są Twoje dywagacje. Ja sam prowadzę niszowy blog o muzie, kompletnie niewspółmierny do tego przykładu o którym tu piszemy jeśli chodzi o zasięg czy cokolwiek, a też ze dwie propozycje miałem, że mi płytkę wyślą do recenzji i to pomimo tego, że płyta w necie do przesłuchania. I co, to też niby łapówka i od razu zajebiste recenzje? Jeśli dla kogoś tak, no to chyba nie powinien być
Akcja słaba tak czy siak, bo ktoś z Ubi mógł tak naprawdę stać nad tym recenzentem i w ogóle w takich warunkach ogrywanie tytułu i wyłapywanie błędów musi być trudne (o ile w ogóle jest wykonalne), ale nie wjeżdżajmy na recenzenta, że od razu nieobiektywny.


@rar: chociazby z tego powodu takie akcje powinny byc pietnowane
znam sylwetke UV, wiem ze to stary wyjadacz ktory juz troche siedzi w temacie, na targi