Wpis z mikrobloga

Niedawno miałem spotkanie klasowe podstawówki/gimnazjum. Spotkaliśmy się po 15 latach. W czasach podsatawówki byłem taką trochę #!$%@?ą jak większość Was teraz. Wstydziłem się zagadać do koleżanek chociaż kilka było fajnych.
Przez te lata zmieniłem się, stałem się normalny społecznie i co się okazało na spotkaniu klasowym. Wszystkie koleżanki stwierdziły, że wygrałem w rankingu na najprzystojniejszego chłopaka w klasie ( a było nas więcej niż dwóch), ale myślały, że jestem wredny bo się do nich nie odzywałem. A ja po prostu się wstydziłem.
Do czego dążę. Wy pewnie jesteście brzydcy i i tak Wam nic nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 39
  • Odpowiedz
@goly8622: jak przyjechałeś na spotkanie klasowe... wcześniej byłeś #!$%@?ą a teraz wyszedłeś na ludzi, dobra praca, fajne mieszkanie, dobry samochód to one widząc swoich wybranków którzy byli najpopularniejsi w liceum a teraz robią w fabryce za minimalną trochę mają poczucie winy po prostu i nie to, że wcześniej byłeś fajny tylko teraz wskoczyłyby na bolca B tak, aby bolec A się nie dowiedział i ewentualnie płynnie zmieniły bolca A na B
  • Odpowiedz
@goly8622: @zdjecie_z_wenszem: mam kolegę który kiedyś na spotkanie klasowe pojechał wynajętym porsche i bziknął najfajniejszą laskę ze swojej klasy która nie zwracała na niego wcześniej uwagi (później afera z tego wynikła) a chłop w liceum należał do takich typowych piwniczaków przegrywów

Pytanie czy zawsze uważała go za super faceta i teraz się odważyła czy może coś jej pomogło w dokonaniu wyboru?

facet nie jest biedny ma tartak i sporą firmę
  • Odpowiedz
@Arachnofob: A na jakim podłożu ta afera? Laska poczuła się oszukana, że jednak to nie jego samochód, więc niesłusznie popuściła szpary, czy może na podłożu relacji międzyludzkich, czyli zdrada lub coś w tym stylu?
  • Odpowiedz