Wpis z mikrobloga

a co mam ja powiedzieć jak moja paczka od 29.08 dotarła do UK 04.10 i tam zaginęła ;-D


@KLIFord:

a skad mam wiedziec? :P

przesylka kurierska nie gwarantuje dostarczenia - zaginiecia zdarzaly sie, zdarzaja i beda zdarzac

GB każe czekać


@KLIFord:

osobiscie bym poczekal

Więc już roszczenie na PayPal otwarte...


@KLIFord:

to jeszcze sobie poczekasz :D
@sylwek2k no zdarzają się. W sumie to nie mam pretensji do GB. Kwestia tylko, że każą czekać j czekać. I szukają wymówek jak błędny adres itp. Nie istotne, na 40 zamówień od nich z jedną mam taki problem. W dodatku za tą jedną już dostałem gifta więc czekanie załagodzone ale gdyby oddali sami z siebie kasę i dochodzili w kurierce sami co się stało było by ok.
Dlaczego sobie poczekam? Zamiast sporu
@Neaopoliti musiał bym cała walkę przeszukać. W skrócie pytali (jak to już teraz wiem, że z automatu) o adres... I w kodzie źle im podałem 79 zamiar 71 - mało istotne. Co oczywiście w kolejnej wiadomości poprawielm i wyjaśniłem. Ale nie, oni teraz po 2 miesiącach piszą, że nie paczka zaginęła oj nie to ja źle podałem adres i oni nie biorą za do odpowiedzialności ;-D nikt nie spojrzał, że paczka szła
Dlaczego sobie poczekam? Zamiast sporu mam roszczenie bo migali się na PW, mają czas do 31.10 na odpowiedź a wtedy mija 60 dni od wysyłki... Więc liczę, że szybko to zakończe.


@KLIFord:

oni odpowiedza, ze przesylka jest w drodze, pozniej Ty znow dostaniesz glos, pozniej wejdzie arbitraz paypala (pewnie z 2-3 tygodnie) i prawdopodobnie kaza jeszcze poczekac (bo tracking jest legitny)
@sylwek2k kurde to bzdura całkowita ;-( to po co mam okres 60 dni jak w praktyce mam czekać 90 czy więcej. Wolę niech oddadzą środki i kupię nawet poczta z vatem bo i tak cena wyjdzie taniej niż płaciłem dwa miesiące temu.
to po co mam okres 60 dni jak w praktyce mam czekać 90 czy więcej. Wolę niech oddadzą środki i kupię nawet poczta z vatem bo i tak cena wyjdzie taniej niż płaciłem dwa miesiące temu.


@KLIFord:

bo jakby mieli oddac sami z siebie kase,to bys ja dostal po tych 60-70 dniach. A ze otworzyles spor na paypalu, to im to wpada w statystyki paypalowe i tu nie chca przegrac, wiec
@sylwek2k no ale nie chcieli sami oddać więc miałem czekać w nieskończoność? Otworzyłem właśnie dlatego spór. Co oznacza statystyki pp? Jak mogą tego nie przegrać skoro paczka nie dostała a moja 60 dni... Zamrożone pieniądze i to już na dwa miesiące, szkodami prostu.
@sylwek2k oczekiwałem, bo wiadome się okazało, że paczka zaginęła. I nie dojdzie. Tak wiem, PP to nie gwarantuje dostarczenia ale wspiera ochronę kupujących przez nie otrzymaniem przedmiotów za którą przez nich zapłacili.
Skąd takie sceptyczne i negatywne podejście Twoje?