Wpis z mikrobloga

Mirki tescie ostatnio poszly na jakies pokazy (#!$%@? mac) i kupili cudowna mate grzejaca podczerwienia sferado infrado. Slyszal ktos cos? Bo to, ze ich nabili w butelke to wiem, ale oglnie slyszal ktos o takich materacach grzewczych? Bo o samej firmie nie widac nic innego niz ich strona glowna.
  • 4
@NoMoRe: ja #!$%@?, powinni takich ubezwłasnowolnić. Moja kiedyś potrafiła przedłużyć umowę na komórkę na jakichś dzikich warunkach, z tabletem do tego - bo pani miała taki miły głos i tak pięknie tłumaczyła. Uj że ledwo smartfona ogarnia. Odkręcenie sprawy wymagało co prawda jedynie pół godziny gadania na infolinii ale się udało. #!$%@? lekko pomogła bo od tamtej pory konsultuje wszystko co dotyczy elektroniki :)
@1Jurko: no tu niestety minelo to 10 dni ktore jest na odstapienie od umowy. Chociaz i tak watpie zebym im przemowil, ze trzeba to oddac. Najlepsze jest to, ze jakas posciel chyba tez tam kupili. #!$%@?, a jak im mowie - wyjedzcie sobie gdzies na wakacje, gdzies dalej niz w polsce, chociaz raz, to “nieee, nam w polsce dobrze, a tam to jest drogo” kurrrrwa....