Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć w jaki sposób ogarnąć USD na #paypal ? wchodzę w zarządzanie walutami ale nie ma żadnych interesujących mnie opcji. Dostając zwrot z GB za telefon XXX,xx USD od razu mi przewalutowało środki na PLN.
Przeglądałem opcje #revolut ale nie wygląda to zbyt legitnie chociażby ze względu na konieczność wysłania zdjęcia dowodu.
Czy ktoś ma jakiś pomysł?
Pobierz T__J - Czy ktoś mógłby podpowiedzieć w jaki sposób ogarnąć USD na #paypal ? wchodzę w...
źródło: comment_U32DjoGxNiwAy3EcCEwUtWKKwnJYmFzu.jpg
  • 15
@CzerstwaBulka: Odeślesz mi $ to PP znowu mi na PLN przewalutuje
@s_t_u_l_e_j: Chciałbym mieć na PP saldo z PLN i USD. Po to by jak bede kupował u chińczyka za USD nie zmieniać waluty przez PP tylko jakos bardziej korzystnie
@PaboXZ: Konwerter tylko do obliczeń... Ale ja nie chce przewalutować w PP bo to sie nie opłaca
@satanasluciferi: Chciałem żeby bylo oczywiste ┬┬◡(
@wrzesien: Może byc identyfikator detektywa z kaczora Donalda? Nie chciałbym wysyłać jakiegokolwiek dokumentu na podstawie którego ktos inny mógłby np wziąć kredyt
@MichaelT128: Jak to najprościej zrobić?
@MichaelT128: Dziękuję za odpowiedź. Alior podajesz bo jest najlepszy/darmowy czy dlatego ze akurat to znasz/masz?
@marconii2002: To wiem ale:
- zapłaciłem za telefon(którego nie dostałem ) w GB PLN >USD
-dostałem zwrot USD >PLN
- wynikiem czego jestem jakies 60zl do tyłu.
Gdybym zaplacil w USD i dostał USD to miałbym tyle samo dolarów.
@marconii2002: A nie wiedziałem. ( ‾ʖ̫‾)
Człowiek cale życie sie uczy. Dziękuję Mirku
@MichaelT128: Jeszcze raz dziękuję za radę. Bede musial poczytać. Troche srednio uśmiecha mi się konto w kolejnym banku zakładać, ale czego sie nie robi dla pieniędzy...
Na przykład chodzi do pracy ( )