Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mircy, pytanie co do Priority Line mam. 10.10 dostałem wiadomość, że paczka została wysłana, od tego czasu tracking nie ruszył.
To normalne i po prostu coś się zmieni jak paczka dotrze do UK? Komuś wysyłali przesyłkę w podobnym terminie może?

Data Lokalizacja Opis
2017-10-10 04:20:00 Southall Your parcel is on its way
2017-10-10 05:59:00 Centrum danych DPD Informacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD.
2017-10-10 06:00:08 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana

#gearbest
  • 26
@Andczej: zobacz na wątek odnośnie opóźnień i wysyłek ponownych GB. Transport Chiny-Europą jest w gestii gearbest. Tracking tyczy się eu-odbiorca. Większość paczek ludzi z którymi pisałem nie otrzymało paczek z września, cześć z nich czeka nadal, cześć dostała ponowna wysyłkę i czeka nadal. @CroveLane pisał dosadnie na ten temat. Kontenery z Chin dostały pewnie clo, wiec GB je odprawił bo się nie opłacało :)
@markomar źle napisałem, ona nie jest reklamowana jako szybka tylko jako omijająca VAT, pisanie że miała być szybka to błąd

Nie muszę patrzeć bo znam temat, u mnie 2/3 z września doszły ta trzecia resend i mam ją.
zerknij na wątek i zobacz ile osób czeka nadal na wysyłkę z początku września, a to tylko wierzchołek góry lodowej :)


@markomar: widzę, że nawet nie czytasz tego co napisałem, ja znam temat i to bardzo dobrze bo znam go od środka ( ͡° ͜ʖ ͡°)