Wpis z mikrobloga

Eeeeeeeeeeeeeee nie. Kontrowersyjna kwestia i # niepopularnaopinia ale jestem zawiedzony ogłoszeniem na Openera. Ok, wybiorę się bo szkoda przegapić taki występ ale teraz kilka przeciw i dlaczego koncert nie będzie taki dobry jak się myśli
1. Wybaczcie ale mamy 2017 rok, jarałbym się w 2008 jak szalony, moze i nawet w okolicach Plastic beach ale juz wtedy mocno mnie zniechęcał ten album. Czas się z nimi nie obszedł zbyt dobrze
2. Setlista? Katowanie nowego materiału. Jest średnio przyzwoicie i nie urwało dupy poza Saturn Barz. Bedzie stanie i czekanie na TE utwory
3. No własnie, zagadka co zagrają. Feel good, Eastwood, Dare(mój faworyt ale bez oryginalnego wokalu Shauna Rydera straci na wartości), On melancholy hill, tommorow comes today, Kids with guns, el manana i... no wsio. Serio, nic mnie nie rusza. Poza tym widząc jak grają koncerty wyczuwam dużo przerywników na filmy. Fajna forma wystepów, rozwijanie zwykłego konceru do pewnej formy spektaklu. Ale przeżyłem coś podobnego na Residents i wyczuwam jak wiele osób będzie znudzonych ;)
4. Kolejna kwestia to samo wykonanie. To jest inny Damon niż lata temu(nawet aktualne wersje jego wokalu z albumu sa mega przerobione) i jego wokal niestety kuleje. Mam świetne wspomnienia z koncertu Blur i cholernie kocham jego twórczość ale będzie to odległe od tego co pamiętamy z płyt.
5. Hologramy>wystepy live. Sprzedali się dawno temu ;v

Jeden plus jaki widze to spora ilość pobocznych artystów na scenie i ogólne show wykonań. A no i klasyka czyli mały powrót do początków jarania sie muzyką.

Popłakałem to #!$%@? ale napisać musiałem


Gorillaz - Tomorrow Comes Today

#muzyka #zimniokpoleca #gorillaz #opener
A.....h - Eeeeeeeeeeeeeee nie. Kontrowersyjna kwestia i # niepopularnaopinia ale jest...
  • 15
@Apollo_Vermouth: Ciekawe wlaśnie jak będzie wyglądał skład gości skoro to koncert na festiwalu, a nowa płyta to głównie współprace z innymi arystami. Byłem na koncercie w Warszawie i właśnie ta różnorodność, co chwile nowa osoba na scenie umilała to "czekanie"(choć ja bym tego tak nie nazwał, świetnie się bawiłem przy Humanz i ani chwilę nie miałem myśli "kiedy hity", ale mi ogólnie przypadł ten album do gustu #niepopularnaopinia )
No i