Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. W nawiązaniu do wpisu na mirkoblogu. Dziś otrzymałem paczuszkę z #rozdajo i potwierdzam, że mirek @szpila68i jest prawilny i sprawiedliwy xD. Wszyściutko bardzo pięknie zapakowane - zestaw pełen akcesoriów: przejściówka DVI->VGA, S-Video, instrukcja, płytka cd a nawet oryginalna naklejka.
Sama karta z chłodzeniem jednym i drugim to na złomie z 20 złotych. Dodatkowo chłodzenie profesjonalnie przygotowane - nasmarowane najlepszą pastą dostępną na rynku dla #pcmasterrace - Hellmann's #pdk. Wiatraki zapierdzielają tak, że w domu nie potrzeba grzejnika ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A tak na serio zapomniałem, że nie mam przejściówki z molexa na pci-e więc kartę podłączę i przetestuje jutro. Na razie moja "hora curka" czyli Intel Xeon na magicznym #lga775 musi pociągnąć jeszcze na starej, zabytkowej karcie.
Wielkie dzięki dla @szpila68i za cudowne #rozdajo. Pozdrawiam bardzo serdecznie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
FoxX21 - Mirki i Mirabelki. W nawiązaniu do wpisu na mirkoblogu. Dziś otrzymałem pacz...

źródło: comment_mQecAWYzoXfQxzdLmFin4I6KxITMcAYx.jpg

Pobierz
  • 2