Wpis z mikrobloga

Hej psiarze z #wroclaw, najpiękniejszego miasta w kraju. Mam głupie pytanie. Gdzie kupujecie worki na psie kako? Bo ja normalnie w pepco kupowałam (mam blisko arkady), a raz była taka wielka paka w aldi i na długo miałam. Ale skończyła się, a w pepco ostatnio nie było. I zamówiłabym przez neta ale już mi się kończą a dwa sraluchy na chacie. W zoologach ceny z dupy

#psy
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@bialaowca w zoologach widziałam w cenach z kosmosu ale moze gdzieś są w normalnych? TK maxx to nie jest sklep z ciuchami? XD w Tesco faktycznie kiedyś widziałam ale przeważnie nie ma
  • Odpowiedz
@Kynareth: Sprawdź, próbowałem w 4 takich miejscach, we wszystkich 4 bez problemu dostawałem - więc podejrzewam, że u Ciebie też tak jest, tylko nikt ludzi nie uświadamia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kynareth w Pepco, albo u chińskim sklepie w Borku. U mnie na osiedlu są psie pakiety gdzie kiedyś były woreczki, ale już nie widziałem od paru miesięcy, za to widziałem jak stara baba bierze kilkadziesiąt tych woreczków do torebki. #!$%@?łem ją, że bierze się po jednym jak wychodzi z psem to tylko powiedziala, że bierze na zapas i nie będzie musiała później brać. No i dlatego nie ma i trzeba kupować
  • Odpowiedz