Wpis z mikrobloga

Niższe ceny piłkarzy

Yarmolenko - już za 1,8k, niecał tydzień temu chodził po 6k. Polecam w ogóle go do skłądu - bardoz fajnie się sprawdza.
Thiago Silva - 72k zamaist 90k sprzed kilku dni
David Silva - 32k, kilka dni temu jeszcze po 40k
Oblak - około 45k, kila dni temu po 58k
Iniesta - 35k, cena sprzed kilku dni - 45k
No i Messi staniał, można go wyrwać za jedyne 1,3mln, a był po 1,5mln 3 dni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie rynek nie jest dziś zbyt dobry do zakupów. Ceny na PC wzrosły średnio o 3,5%, na PS4 4,5%, a na X o 6% - podsumowując - masa zawodników zdrożała. Może mieć na to też wpływ nowe SBC halloweenowe.
Jak ktoś mnie posłuchał i kupił kilka dni temu Slaaha po 14k, to teraz można go spokojnie puścić po około 18k

#transferyspidera #fifa18 #fut
  • 15
@SpiderFYM: W 17-tce dorwałem Mane OTW zaraz po tym jak wyszedł i trzymałem, potem jeszcze trafiłem jego TOTS'a, z Yarmolenko mam nadzieję na podobną historię. BTW, w tym sezonie MOTM'y podbijały rating OTW, czy mi się wydawało?
@SpiderFYM:
Ja gram ligą włoską i widzę, że każdy przegapił fakt iż Higuain stracił jak żaden inny zawodnik.
Tydzień temu kupiłem go 4fun na dwa, trzy mecze za 160k, dzisiaj można go dostać za 80.
Gram na PC.
Oblak - około 45k, kila dni temu po 58k

Iniesta - 35k, cena sprzed kilku dni - 45k


@SpiderFYM: ceny tych dwóch były zawyżone, gdyż te karty prawie znikły z marketu przez SBC Ikon. Powiedziałbym raczej że teraz wróciły do normy.