Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk, gdzie otworzyć konto w banku? Mam problem z Proof of Address... mój dokument z NIN'em już stracił ważność, a tutejszy uniwerek nie chce mi potwierdzić adresu... bo cała korespondencja była przez e-mail :/. Gdzie robią najmniej problemów?

#emigracja
  • 31
@Ciero: list od pracodawcy, kontrakt sim only (np. na 10 funtow z trójki) . Moje uni bez żadnego problemu wystawiło mi letter of confirmation . Możesz poprosić właściciela mieszkania o dopisanie do wody\neta, albo zadzwonić do revenue i poprosić o wysłanie Ci rozliczenia z podatku. Kolejna opcja są konta prepaid, które możesz założyć na dowód, przez aplikacje i to w mniej niż 15 minut
@Ciero: Uniwersytet musi Ci wystawić coś co się nazywa 'student status letter'. Zazwyczaj generuje się go przez stronę www, ściągasz pdf'a, drukujesz i voila. Tam możesz wpisać taki adres pod jakim aktualnie mieszkasz. I to wystarczy.
@Ciero: A ten Confirmation Latter potwierdza adres zamieszkania w akademiku czy prywatnie? Bo jak w akademiku to na ipagoo.com powinni otworzyć ci konto bez większych problemów.