Wpis z mikrobloga

Mam dość zapychania drzwi ewakuacyjnych towarem. Robię zdjęcia i wysyłam. Na ostatnie pretensje jednej z pracownic, że tu nie wolno robić zdjęć to się uśmiechłem a za chwile kazano mi usuwać zdjęcia. Oczywiście tego nie zrobiłem.
Dbam o wasze bezpieczeństwo i mam nadzieję, że mnie docenicie.

#biedronka #lidl #bezpieczenstwo
Pobierz S.....i - Mam dość zapychania drzwi ewakuacyjnych towarem. Robię zdjęcia i wysyłam. N...
źródło: comment_nIGiFRUvvfQUdt0dOzR6afIoH1ySaVIO.jpg
  • 54
@leesiuu nie wymagaj od kasjera inteligencji i znajomości prawa.
Nic nie mam do tych ludzi ale taki kasjer w sklepie przy kradzieży zachowuje się jak ochrona, zapominając o tym, że życie jest warte więcej jak 1500zł.
W biedronce w Elblągu, w której często robiłem zakupy widziałem niejednokrotnie jak pracownicy poniżali nowych tekstami typu "trzy dni już tu pracujesz i towaru nie umiesz wyłożyć?!"
Chodzą takie dumne jakby to jakiś zaszczyt był, że
@RichKidOfSnapchat tak. Robię zakupy w biedronce, lidlu, czasami kerfurze i leclerku. Niekiedy wbijam też do kauflandu.
Jednak nie kupuję paczkowanego mięsa, tak samo wędlin, w których skład mięsa wynosi 40%.
Jak mało kto zwracam na to uwagę i jestem osobą, która woli stracić godzinę z dnia i pojechać do mięsnego jak truć się piersiami z kurczaka wypełnionymi wodą.

Pieniądze nie oznaczają tego, że zakupy będzie mi robić taksówkarz w żabce.

Wysyłam przez
@RichKidOfSnapchat to nie bogatość a lenistwo. Jedyne co mam to ogrodnika. Teraz planuje sprzątaczke raz w tygodniu i przy okazji żeby zrobiła jakieś zakupy. Ale nie wyobrażam sobie mieć kucharza czy jeść w restauracji bo z wolnym czasem nie miałbym co robić. A osobiście obiad wolę zjeść na tarasie jak w restauracji. A przy obecnej pogodzie nie ma nic lepszego jak rodzinny obiad i dyskutowanie na temat palącego się drewna w kominku.