Wpis z mikrobloga

Mirki z #bydgoszcz jest sprawa. TL;DR szukam kogoś, kto mieszka w okolicy Osiedla Leśnego (ul. Czerkaska) i mógłby podejść pod jeden blok, zrobić i wysłać mi zdjęcie. Odwdzięczę się zamawiając kebsa przez pyszne, albo wyślę coś słodkiego paczkomatem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz long story: mój tato wymarzył sobie taką sesję pt. "Moja droga" i nie wiem, czy go łapią feelsy związane z przemijaniem, czy gdzieś to u kogoś widział, w każdym razie mam obfotografowane wszystkie miejsca, w których mieszkał i tak pomyślałam, że zrobiłabym to w formie fotoksiążki dla nie tylko dla niego, bo uwzględnię też mamę. No i właśnie brakuje mi fotografii bloku, w którym ona się wychowywała, a do Bydgoszczy z Wrocławia jest daleko. :(
  • 7
@baetky: sprawa może poczekać, mam spory zapas czasu. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś Mirek, co blisko mieszka i będzie mógł pomóc, żebym nie musiała Cię wyrywać z weekendu. Jeśli jednak nikogo nie znajdę to będę Cię prosić o pomoc! I już teraz wielkie dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy! ʕʔ