Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Złote zasady tarczy antyzwiązkowej, czyli co zrobic zeby laski z #tindera nie dazyly do #zwiazki

1. Nie zachowuj się jak jej chłopak.

2. Nie przynoś prezentów, czekoladek, kwiatów(!). Nie kupuj biżuterii. Wino jest w porządku, jako element gry wstępnej przed seksem.

3. Nie randkuj z nią. Nie zabieraj do Teatru, Kina, na spacer.

4. Nie zabieraj na domówki, imprezy znajomych, bo " nie masz z kim pójść, a ona jest fajna i wszyscy ją polubią". Pewnie , że jest fajna, ale wszyscy do okoła będą was traktować jak parę, a co gorsza - wy też tak wejdziecie w ten kontekst i tak będziecie siebie traktować.

5. Jak idziesz z nią na imprezę( choć to ryzykowne, gdy idziesz sam na sam), nie baw się tylko z nia. Traktuj ją jak przyjaciółkę, nie całuj się z nią na parkiecie. Jak jesteś w gronie znajomych - np. wspólnych - baw się z innymi. Nie olewaj jej, ale nie poświęcaj jej więcej czasu niż innym. Oczywiście ty ją na tą imprezę nie zapraszasz - patrz punkt wcześniej - ale może się wydarzyć, że ktoś to zrobi za ciebie.

6. NIE CHODŹ Z NIĄ ZA RĘKĘ! To śmieszne, ale mniej zobowiązujący jest seks analny i porządne deepthroat, niż 'niezobowiązujący' spacer za rękę. A jak alkohol szumi w głowie, ty odprowadzasz ją na przystanek/do domu/do ubera, bardzo łatwo to zrobić z czystej sympatii. Zresztą, po seksie buzują w tobie hormony, jesteś jak krwawiący ranny żołnierz i łatwo o popełnienie błędów.

7. Unikaj spotkań niezobowiązujących, które w założeniu nie mają skończyć się seksem. Np. zapraszasz ją na wesele jako osobę towarzyszącą ( bo czemu nie), albo ona ciebie ( musisz odmówić). Naprawa komputera/pomoc w przeprowadzce/w nauce fizyki kwantowej nie jest zakazana, bo w końcu siebie lubicie. Ale musisz uważać, by trzymać ramę czysto koleżeńską i z niej nie wypaść.

8. Gdy pojawi się u ciebie zazdrość, gdy ona mówi ci, że była ostatnio na imprezie i poznała takiego Daniela, musisz się wycofać. Przestać z nią sypiać przez kilka tygodni i ostudź relację - a w szczególności swoją głowę. Tracisz kontrolę.

9. Podkreślaj co jakiś czas niezobowiązujący charakter waszej relacji - mów, że nie chcesz się wiązać, nie możesz przyjść na spotkanie bo znajoma zaprasza cię na kawę, idziesz do klubu ze znajomymi itd. Ona ma wiedzieć, że masz wielkie życie poza nią i najprawdpodobniej inne kobiety. Na tym etapie, mówisz też 'sprawdzam' waszej relacji, bo może zacząć robić ci wyrzuty, sceny zazdrości itd. To czerwona lampka i znak, że musisz się wycofać na kilka tygodni i przestać z nią sypiać, bo zaczyna się angażować. Jak cię zapyta ' Co się stało? Dlaczego mi nie odpisujesz/nie chesz się spotkać"? Powiedz, że masz wrażenie , że za bardzo się wkręciła , a ty ją bardzo lubisz i nie chcesz by potem cierpiała. Zaproponuj koniec z seksem na jakiś czas, aż 'nie wyzdrowieje'.

Podsumowując, bardzo łatwo popełnić cała gamę błędów, bo ciężko znaleźć granicę między zwykłą koleżanką-kochanką-dziewczyną. Poważnie się więc zastanów, czy CHCESZ pieprzyć własną znajomą, szczególnie jeśli ją lubisz. Jak widać po punktach wyżej, jeśli wcześniej robiliśie całą masę rzeczy i dorzucisz do tego seks - związek masz jak w banku. Opłaca ci się więc 'kastrować' waszą czystą relacje friendzone z wyjść do klubów/domówek/kaw/kina/teatru? Chcesz zrobić z nią kobietę tylko do łóżka? Bo jeśli dodasz do niego więcej elementów, cholernie ciężko nie wpaść w związek.

Mam sporo pięknych koleżanek które znam kupę lat, ale co by się nie stało - nigdy ( mam nadzieję) się z nimi nie prześpię. Po pierwsze - ograniczę moje zasięgi i dostęp do znajomych jej znajomych - po drugie stracę świetne osoby, z którymi mogę spędzać świetne czas. Łóżko zmusiło by mnie, do ograniczenia tego tylko do niego, a uważam , że tylko bym na tym stracił. Na świecie jest tyle miliardów kobiet, że naprawdę nie ma sensu bzykać swoje przyjaciółki. Smile

Trzymajcie się i niech Daniel będzie z wami

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 4
  • Odpowiedz