Wpis z mikrobloga

@KamDG: ja dalej gram na UNI68 i jestem 15xx. Trochę się tutaj nudno robi ale powoli jedziemy eko ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrowienia dla #zygunia :D często wpada sprawdzić czy mam surkę :D
  • Odpowiedz
@worldmaster Totalnie nie mam pojęcia, ostatniego mejla mam z połowy 2011, więc najprawdopodobniej wtedy. Konto oddałem komuś z sojuszu, w sumie ciekawe co się potem z nim działo :)
  • Odpowiedz
@KamDG pamiętam jak w podstawówce 5-6 klasa założyłem swoje oGame (silnik xNova) i miałem ponad 100 aktywnych graczy, to było coś. Gdyby to nie stało na darmowym hostingu to może by się to jakos rozwinęło () Wtedy się zaczęły początki z PHP, nawet swój amatorski sklep zrobiłem na antymaterię wtedy xD
  • Odpowiedz
@Fenrirr : bardzo ciekawe jak? Jest tak mała szansa zniszczenia moona że dla dużych się to kompletnie nie opłaca bo są za duże straty.
  • Odpowiedz
@kankosek: hmm na kazde uni mozna bylo wbic 2 - 3 godziny przed oficjalnym. W tym samym czasie (twoja podstawowka) bylem w gimnazjum, napisalem sobie prosta apke skanujaca url + mozliwe url na ktorych wyskoczy zapowiadany nowy serwis (nowe uni).

W okolice uni 14 wbilem w galaktyke 0-0 tam gdzie byla planeta admina. Jak nietrudno sie domyslac nie bylo to madre bo nie mialem z kogo farmic i ogolnie nic
  • Odpowiedz