Wpis z mikrobloga

@ImNewHere: Tak jak Wichry Zimy, miał być już wydany pierdyliard razy, a do tej pory nie ma żadnych konkretnych informacji o wydaniu.
Z tą serią jest o tyle dobrze że zamiast 2 książek Rothfuss ma 1 i jest 20 lat młodszy. Cechą wspólną to że jest tyle wątków to wyjaśnienia/zamknięcia że nie wiadomo jak się (satysfakcjonująco) zmieszczą w planowanych liczbach tomów.
  • Odpowiedz
@Kajtore: Tak myślałem :( Cóż pozostaje mi czekać teraz na dwie książki, może jedna z nich wyjdzie.. Chciałbym, aby pisali tak jak pisze Sanderson lub chociaż informowali o postępach. Masz może coś polecić, aby zabić pustkę po historii królobójcy? :)
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Ciężko bo Kroniki są dosyć unikalne jeśli chodzi o Fantasy. Jest Muzyka Milczącego Światła, krótka historia z tej samej serii.

Z innych...Księga Nowego Słońca ma narracje pierwszoplanową, mnóstwo ukrytych znaczeń i dobrą prozę.
Realm of Elderling skupia się na życiu jednego bohatera, zaczyna się Uczniem Skrytobójcy.

A z fantasy ogółem to polecę klasykiem czyli Sandersonem ( ͡° ͜ʖ ͡°), zaczynając od Z Mgły Zrodzony.

Jeśli ogarniasz
  • Odpowiedz