Wpis z mikrobloga

@Gamling:

zachodnie lewactwo w całej swej okazałości


Ale ty wiesz że każde wydanie w kraju zupełnie inaczej wygląda? Np. W Amerykańskiej wersji zrezygnowali na któryś numer z nagości a Polska stwierdziła, że się nie dostosuje.
  • Odpowiedz
Niemniej wygooglujcie sobie jej zdjecia czy głos. Gdyby wam ktoś na twarz nie walnął faktów to byłaby to dla was zwykła kobieta.


@Naxster: wygooglałem i oświadczam wszem i wobec, że jesteś ślepy jak kret XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@marcin-: wtedy ma pecha i urodziła się dziwadłem, zdarza się. Co nie znaczy, że mamy utwierdzać ją w przekonaniu, że jest piękną kobietą albo normalnym facetem. Dlaczego lewactwo tak się boi nazwać rzeczy po imieniu? Różne nieszczęścia się ludziom zdarzają, utwierdzanie ich w kłamstwie na dłuższą metę tylko im zaszkodzi.
  • Odpowiedz
Co nie znaczy, że mamy utwierdzać ją w przekonaniu, że jest piękną kobietą albo normalnym facetem. Dlaczego lewactwo tak się boi nazwać rzeczy po imieniu?


@desensitization: Nazwij rzecz po imieniu odważny prawaku. Kobieta czy mężczyzna? Przecież wyróżniamy tylko dwie płcie więc nie powinieneś mieć problemu.
  • Odpowiedz
@Gamling: no w redakcji się zamartwiają niebywale twoim zdaniem i tym, że gdzieś we Wschodniej Europie paru wykopków zbojkotuje Playboya XD
Rozkład Playboya zaczął się dużo wcześniej, a na zachodzie taka sesja może, paradoksalnie przyciągnąć, choć raczej na chwilę, nowych czytelników.
  • Odpowiedz
@Gamling A jaka to różnica skoro na okładce widzę piękną kobietę? Myślisz że heteroseksualni, podkreślam, heteroseksualni faceci którzy to oglądają zastanawiające się jaka jest historia tej pani i w ogóle jej osobowość? Bo mi to wydaje że chcą tylko pomogła ładną dupę i tu mogą.
  • Odpowiedz
@marcin-: nie znam historii tej pani tak dokładnie, w majtki jej też nie zaglądałem, ale ufam wikipedii i skoro twierdzi, że przeważają u niej cechy kobiece, to jest kobietą. Nie mam z tym żadnego problemu.

Jeśli chcesz hurrdurzyć w takich sprawach, to lepiej sięgnąć do naszego własnego podwórka, o Wielki Lewacki Demaskatorze. Pan były poseł Grodzki jest biologicznym mężczyzną i robi się mu wielką krzywdę odnosząc się do niego per
  • Odpowiedz