Wpis z mikrobloga

@m__b: szefie permanentny ban dla Shogiego to chyba przesada ... może i ma niewyparzony język, ale nie jest spamerem ani multikontowcem. Moim i nie tylko moim zdaniem powinien wrócić, może nie dzis i nie jutro ale ban na kilka dni to wystarczająca kara wyraził swoje zdanie trochę dobitniej, niż przewiduja to zasady Savoir vivre . Więc apeluję o złagodzenie wyroku dla Obywatela Zielona mordka ...
  • 26
Czuję się zobligowany do zabrania głosu w tej sprawie. W pełni popieram 100piwdlapiotsza. Uważam, że usunięcie Shogo z Wykopu to nieporozumienie.

M_b, sam kiedyś, w jednym z wywiadów wspomniałeś, że podstawą Wykopu są jego użytkownicy. Sam też za to właśnie cenię ten serwis. Shogoki był tu od kiedy pamiętam. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jeden z najbardziej wartościowych użytkowników Wykopu. Liczne doskonałe znaleziska, dobre komentarze i ciekawa osobowość… No i
Czuję się zobligowany do zabrania głosu w tej sprawie. W pełni popieram 100piwdlapiotsza. Uważam, że usunięcie Shogo z Wykopu to nieporozumienie.

M_b, sam kiedyś, w jednym z wywiadów wspomniałeś, że podstawą Wykopu są jego użytkownicy. Sam też za to właśnie cenię ten serwis. Shogoki był tu od kiedy pamiętam. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jeden z najbardziej wartościowych użytkowników Wykopu. Liczne doskonałe znaleziska, dobre komentarze i ciekawa osobowość… No i
tez jestem za shogokim, niestety m_b będzie strugał nieugiętego, już dawno zapomniał że ten serwis jest dla użytkowników, zamiast rozwijać się w tym kierunku to jest to niestety serwis dla reklam. Jak już mówiłem wiele razy- 0 nauki od Digga/Reddita. RIP shogoki
@enemydown @100piwdlapiotsza: @Frollo

Zbanowanie Shogokiego, to jednak z tych ciężkich i jak widać niepopularnych decyzji, które czasem trzeba podjąć administrując serwisem. Banując kogoś permanentnie staram się przejrzeć całą historię aktywności użytkownika. Dlatego Shogoki dostał wiele szans. Jak dokładnie teraz sprawdziłem 7 razy poprzednio miał bana m.in. za nieodpowiednie treści. Siedem szans na poprawę. 8 szansy nie będzie.

Jeżeli uważacie, że taki komentarz: http://www.wykop.pl/ramka/129515/najlepsze-i-najbardziej-pomyslowe-reklamy-na-bilbordach-pic/ jest OK, to chyba Wykop nie jest odpowiednim
@m__b: to może jak założy drugie konto to udawajcie że nie wiecie że to jego, wtedy i wilk będzie syty i owca cała. a my z nim pogadamy żeby trochę przyhamował
@m__b: Chyba nie ten link chciałeś wkleić ;) Co do bana, jestem PRZECIWNY :/ Co jak co, ale akurat Shogokiemu nie należał się permban biorąc pod uwagę że na wykopie siedzi sobie spokojnie wielu idiotów, którzy mają jeszcze gorsze komentarze niż on, a nie mają bana nawet czasowego :/ Dodatkowo dodam, że cenzurę można wyłączyć w opcjach, a więc jeżeli jest taka opcja, to znaczy że wulgaryzmy są dopuszczalne.

Szczerze mówiąc,
"Banując kogoś permanentnie staram się przejrzeć całą historię aktywności użytkownika."

Yhy. Ja 2 permbany już dostałem i jednak chyba nie były zbyt przemyślane, bo po czasie i kilku mailach z prośba o powód zbanowania je zdjęliście.
@Axelio: bez przesady, nie uciekaj się do szantażu.

Mnie trochę razi takie pospolite ruszenie za SHOKOGIM, którego ja dobrze znam z trollowania, nieodpowiedniego zachowania i z pisania głupot. Pewnie nie spodoba mu się to, co piszę, ale ja (nie)stety mam dobrą pamięć i staram się być sprawiedliwy, a nie bronić kogoś za wszelką cenę... Robicie z niego jakąś gwiazdę Wykopu... Tłumaczenie, że niewyparzony język... co to za tłumaczenie? Tu się pisze,
@Chudy_: To dlaczego ten trol jeszcze bana nie ma ?

@m__b: Popraw link bo póki co to nawet nie wiadomo za co Shogo dostał bana :) w pełni popieram 100 piw, Frollo i resztę bo chociaż ta zielona mordka od czasu do czasu troluje to jest takim cywilizowanym trolem no i dodaje smaczku temu serwisowi.