Wpis z mikrobloga

Kupiłem kamerkę Mi Dafang - zainstalowałem wszystko przebiegło sprawnie kamerka pokazała się na liście urządzeń jako online ale jest nieaktywna. Klikam na nią i nic się nie dzieje. Kilka razy wywalałem ją z urządzeń i instalowałem ponownie i nic. Zgłasza się jako online ale nie reaguje na nic. W sieci znalazłem jakiś przepis żeby połączyć się z niezabezpieczoną siecią, wtedy niby się odpala robi upgrade oprogramowania i potem już jest OK, ale u mnie to nie zadziałało. Ktoś zna rozwiązanie problemu?
#xiaomi
Pobierz odomdaphne5113 - Kupiłem kamerkę Mi Dafang - zainstalowałem wszystko przebiegło spraw...
źródło: comment_t9MugDpXfCjTNESpt8CIv1gDSrUF7dWI.jpg
  • 42
@odomdaphne5113 tak przy pierwszym oprogramowaniu 4.3.15 był upgrade firmware kamerki

Napisz, jak już odpalisz kamerkę Dafang, czy wszystko hula, tak dla potomnych jak będą szukać rozwiązania
@alamo888: Jeszcze przed chwilą miałem ten sam problem co Ty. Sprawdzałem na 7 różnych wersjach MIHOME z apkmirror.com z hasłem na wifi i bez, na serwerze hinduskim i Mainland China, wszystko bez efektu. W końcu jakimś cudem zadziałało na wersji 4.3.6 na serwerze Mainland z normalnym hasłem na WPA/WPA2 - Personal, ale też nie przy pierwszej próbie. Dzięki @Jacobi bez Twojej podpowiedzi pewnie by się nie udało.
@alamo888: @miur: pamiętajcie, że sparowanie kamerki z aplikacją Xiaomi MiHome należy wykonać w następujący sposób:
- przycisnąć przycisk setup pod kamerką
- zacznie migać niebieska dioda
- kamerka wydaje dźwięki po chińsku zachęcające do parowania z telefonem
- w telefonie pojawia się kod QR, który należy podstawić pod obiektyw kamerki
- kod QR trzymamy tak długo, aż kobiecy, chiński głos oznajmi, że nastąpiło poprawne parowanie (w natłoku słów pada charakterystyczne