Wpis z mikrobloga

@Jebwleb: No jasne że mają duże znaczenie, pewnie różaniec też był wielkim przeżyciem duchowym dla wielu osób. Ale zamiast podkreślać te pozytywne aspekty (np. jedność, mistykę etc.) to newsem dnia jest to że KTOŚ SIĘ PRZEZ TO GŁUPIO POCZUŁ DOBRZE MU TAK!!!!

Prawico, dokąd zmierzasz?
  • Odpowiedz
  • 2
@Jebwleb Ja bym na miejscu KK takie różańce organizował co tydzień to Polska stałaby się niezniszczalna. Pytanie dlaczego takiej Polski nie chce KK?! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Jebwleb:

hasło stoi w kontrze do ateistycznej - ich zdaniem - Unii Europejskiej i jest odpowiedzią na "najazd imigrantów"

To w końcu masz uczczenia niepodległości czy marsz anty-unijny, anty-imigrancki i anty-ateistyczny?
  • Odpowiedz
@zagubiony_w_przestrzeni: @Kempes: @wyindywidualizowanyentuzjasta: hahaha wsadziłem kij w mrowisko. Antifa raz przyjechała na marsz tłuc grupy rekonstrukcyjne. Niektóre środowiska po prostu nie rozumieją idei niepodległościowych. Alternatywa dla marszu nigdy nie powstała bo przecież nikt nie jest w stanie zachęcić dziesiątek tysięcy ludzi aby zjechali do stolic maszerować pod tęczowymi flagami w imię multikulti. Tak, tak dobrze o tym wiecie i to was boli.
  • Odpowiedz
#!$%@? co za debilizm. Chciałem iść na marsz świętować niepodległość ale w boga nie wierzę. #!$%@? to, niech durne sebixy z kotwicami od stóp do głów sobie świętują. Wielki ból dupy jak ahmedy demonstrują krzycząc allah akbar lub gdy się publicznie modlą. Nie jesteście lepsi. Katoliban
  • Odpowiedz