Wpis z mikrobloga

Ja pie*dole jakie grosze.. I ktoś po medycynie ma się utrzymać w jakimś większym mieście za 2270 PLN? Kończyć specjalizację w wieku 32 lat z 2500 PLN na rękę? To po finansach w w większym mieście w tym wieku zarabia się minumum 3x tyle..Nie mówiąc już że mając 8 lat w branży możesz liczyć na zarobki eksperta czyli 4-5 krotność wynagrodzenia rezydenta...

#protestlekarzy #rezydent #medycyna #niepopularnaopinia
w.....k - Ja pie*dole jakie grosze.. I ktoś po medycynie ma się utrzymać w jakimś wię...

źródło: comment_0NBBN4E2yK8QNd7WYvsWUL4MHLOEnWuN.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 4
@benzdriver jak dadzą na ochronę zdrowia to nie będzie na mieszkanie+. Poza tym nie starczy na kupno krzyżyków przy urnach wyborczych programem 1000 plus I radio z jedną stacją dla każdego emeryta jak już im zaczną słupki lecieć.
  • Odpowiedz
@benzdriver: PiS czeka aż opozycja zrobi z siebie idiotów po raz kolejny i wygląda na to że chyba to się stanie bo widziałem już kodowców, nowocześniarzy, platformistów, czarne portestantki i innych którzy chcą się podpiąć pod protest. Co jak co ale zarządzanie w kryzysie PiS ma opanowane do perfekcji, po ostatnim im skoczyło do 47% ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz