Wpis z mikrobloga

@janusz002: typowy socjalista, boli dupsko, ze Robert pomimo ze jest majętny i w sumie ma malo czasu na studiowanie(mecze co 3 dni, plus treningi, regeneracja, kontrakty reklamowe) to i tak z4obił licencjat
  • Odpowiedz
@janusz002: oczywiście, że jest zabawne, co nie zmienia faktu, że to imponujące, że w ogóle mu się chciało ją pisać i studiować. po prostu Lewandowski jest sympatyczny i powszechnie lubiany i tylko taki lewak jak Szumi jest w stanie obśmiać taki temat pracy. jakby jakiś kontrowersyjny piłkarz pokroju Cristiano albo Neymara bronił pracę o samym sobie to fala hejtu, która by na niego spłynęła byłaby ogromna.
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: nie wiem jak w Brazylii i Portugalii, ale w Polsce istnieje obowiązek szkolny do 18 roku życie, więc ukończenie szkoły średniej, napisanie matury czy nawet dostanie się na studia to dla przeciętnego człowieka niewielkie osiągnięcie.
  • Odpowiedz
@janusz002: Ma rację. Moim zdaniem temat pracy o sobie samym nie powinien być dopuszczany. Jak ma wyglądać obrona pracy? Ile w tym badania?

Nie mam nic do Lewandowskiego. Rozumiem też, że licencjat to nie jest nic wielkiego.
  • Odpowiedz
Jak ma wyglądać obrona pracy? Ile w tym badania?


@BongoBong: bibliografia: weszlo.pl, Bravo Sport, pamiętnik 12-letniego Roberta Lewandowskiego, przemyślenia własne. research żadny. praca o samym sobie jest po prostu absurdalna. mógł napisać o jakimkolwiek piłkarzu, to byłoby całkiem ambitne, a i tak nie musiałby się bardzo napracować
  • Odpowiedz
  • 0
@BongoBong ale on się do niego #!$%@? tylko dlatego że jest znany I nie jest lewakiem. Ja też uważam że to nie jest jakoś bardzo trudne pisać o sobie, ale co to Szumiego nie rozumiego obchodzi? On już wielokrotnie gadał głupoty o nim czy o jakichś innych sportowcach, więc #!$%@? mu w dupę.
  • Odpowiedz
@janusz002: Czyli przeszkadza ci nie to, że nie ma racji, tylko to, że mówi to Szumlewicz. Bo jak Szumlewicz się wypowiada to na pewno wyżywa się na nielewakach. Sam fakt wypowiedzi Szumlewicza cię wkurza.

Każdego powinien interesować stan szkolnictwa wyższego. Widzę tę polską mentalność "ciebie to nie dotyczy, to co się czepiasz". Postawa przejawia się, gdy ktoś ściąga, zdobywa coś na lewo, albo w niewłaściwy sposób.

Prosta refleksja - nie powinno się dopuszczać prac dotyczących własnej
  • Odpowiedz