Wpis z mikrobloga

@So_I_Scream: To siadaj i stwórz coś nowego, ciągle są takie możliwości. Jeśli chodzi o metę to powiedziałbym, że jest całkiem zbalansowana i ciekawa, może poza Odnową i deckiem Brana dookoła niej (choć akurat grając Spell"Tael nie mam powodu do narzekania).

Z mojej perspektywy Pro Ladder też coś dodał, teraz można testować talie na poważniej na rankedach, a spinać się na Pro Ladder. Natomiast tego, że nie ma jakichś innych trybów nie
@Jan_K: no taka gadka to do wszystkiego można odnieść, zbalansowana może na liderze, ja grając na 19 randze non stop gram na dagony i brany z dokładnie takim samym zestawem ruchów.

Serio to nic ciekawego, jednak wolę sobie inaczej spędzić czas lub zapetlic na yt filmiki z tych talii, taka sama przyjemność

@So_I_Scream: Możesz stworzyć, możesz sobie od kogoś podebrać, proszę - http://www.gwentdb.com/decks/33103-cheesing-free-wins-vs-restore-skellige-xarthisius, ciekawa trolltalia, działająca dobrze w obecnej mecie.

Ja jakoś spotykam dokładnie tyle samo Emhyrów, co Dagonów. I akurat Emhyr to obecnie całkiem ciekawy lider, co prawda większość przerzuciła się na szpiegów, ale zawsze istnieje ryzyko spotkania milla. Plus w ramach szpiegów można spotkać tę, czy inną wersję z Fringillą (ze dwa razy trafiłem, zresztą jeden polski gracz był chyba
@kubusfnc mylisz się i mam nadzieję że jeszcze się o tym przekonasz razem ze mną :) no może przesadziłem z setkami, ale przy dotychczasowym tempie zmian i tak nie wszystkie udaje się odkryć przed kolejnymi patchami. mój ziomek niedawno np zrobił takiego emhyra że byś po prostu wyszedł w połowie gry jak by mu weszło to co sobie zaplanował xD ale wchodzi raz na 10 (nie, nie na dobieranie kart). także rzecz
@bizonsky: Pierwsza sprawa to fakt, ze cdpr od czasow closed bety skraca mechaniki wystepujace w grze, bylo trio, hard kontrolki z podwojnym scorchem borkha, pasywki i wiele wiecej. Archetypow masz znacznie ograniczona liczbe ze wzgledu na mala ilosc kart. Jezeli deck dziala raz na 10 gier to jest zwyczajnie gownem, a nie nowym sytuacyjnym archetypem.. w NG na obecna chwile masz archetyp odkrywki/szpiegow/milla/zolnierzy i mozesz probowac tworzyc jakas controlke/self przewijarke pod
@kubusfnc ale ja nie mówię że nie, zgadzam się że można budować troll deck pod jedną kartę dzięki czemu archetypów jest sporo. Może wygra się nimi jedną na 10 gier, może teraz niektóre są słabsze, ale są i mocniejsze. Kiedyś dagon na na harpie z iris np. też był gównem a teraz radzi sobie całkiem nieźle.. Summa summarum na myśli mam to że dla mnie nawet granie jakimś trolldeckiem pod jedną kartę