Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jakiś czas temu ruszyliśmy z nowym kursem - tym razem są to podstawy FPGA!. Na pewno kogoś z Was zainteresuje, bo to świetna kontynuacja kursu podstaw techniki cyfrowej! Szczegóły: » http://4bot.pl/xiX0r

Małe FAQ:
1) Dlaczego używacie VHDL, a nie Veriloga?


2) Dlaczego korzystacie z ISE


#elektronika #forbot #majsterkowanie #vhdl #programowanie
Forbot - Hej Mirki, jakiś czas temu ruszyliśmy z nowym kursem - tym razem są to podst...

źródło: comment_i9sHT5bteNqfpo85OLwT0onbGHBEsEHb.gif

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Forbot: Mam starego linksysa, który jest niezawodny, posiada 2mb sdram i 1mb flash. Fabryczny soft jest oparty o Linuxa, ale szkoda że nie raczyli dać normalnego shella, zwłaszcza że w przypadku uClinux wystarczyło 256kb sdram i 512kb flash.
Mam płytę ze softem, może coś wyciągnę pewnego dnia i zrobię małą aktualizację, dzięki czemu w podobnym modelu wykorzystam port szeregowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Forbot: Ech, przypomnieliście mi mojego wykładowcę od FPGA, który miał tak cichy głos, że na wykłady musiał przychodzić z własnym zestawem nagłaśniającym i mikrofonem.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: miałem takiego od PLC, ale nie przynosił swojego sprzętu nagłaśniającego - wręcz przeciwnie, nie używał mikrofonu, "bo go dobrze słuchać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz