Wpis z mikrobloga

W ramach przeprosin za ostatnie problemy i opóźnienia naszych paczek mamy dla was Miraski specjalne kupony rabatowe, które przygotowaliśmy specjalnie dla klientów z Polski.

Ceny niektórych produktów są bardzo atrakcyjne, a ilość kuponów ograniczona np. Mi5s, Anet A8 czy Huami Amazfit jest tylko 30 sztuk, więc musicie się spieszyć.

Xiaomi Mi 6 4G Smartphone International Version - BLACK Cena: $379,99 Kupon: PLGB101201
Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM 4G Phablet - GLOBAL VERSION GRAY Cena: $148,99 Kupon: PLGB101202
Original Xiaomi Smart Mi Air Purifier - WHITE Cena: $119,99 Kupon: PLGB101203
Xiaomi Mi5s 4G Smartphone International Version - GOLDEN Cena: $229,99 Kupon: PLGB101204
Anet A8 Desktop 3D Printer - EU PLUG BLACK Cena: $119,99 Kupon: PLGB101205
Original Xiaomi Mijia 0.5mm Sign Pen - WHITE Cena: $0,1 Kupon: PLGB101206
ROIDMI 3S Dual USB Ports Bluetooth Car Charger - BLACK Cena: $8,99 Kupon: PLGB101207
Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch for Android iOS - BLACK Cena: $15,99 Kupon: PLGB101208
Original Xiaomi Huami AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch - ENGLISH VERSION BLACK Cena: $82,99 Kupon: PLGB101209
Original Xiaomi Power Bank 2 - WHITE Cena: $21,99 Kupon: PLGB101210
Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Smart LED Bulb - SILVER Cena: $11,09 Kupon: PLGB101211
Original Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version - BLACK Cena: $2,99 Kupon: PLGB101212
Original Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version - ENGLISH VERSION WHITE Cena: $4,99 Kupon: PLGB101213
Car Decoration Solar Power Dancing Flower - PINK Cena: $0,1 Kupon: PLGB101214
Xiaomi Umbrella for Sunny and Rainy Days - BLACK BLACK Cena: $19,99 Kupon: PLGB101215

#gearbest
GearBest_Polska - W ramach przeprosin za ostatnie problemy i opóźnienia naszych pacze...

źródło: comment_lYE0nBOmEoPnUi4SaNx0UpIItNoN6Vsc.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
ROIDMI 3S Dual USB Ports Bluetooth Car Charger - BLACK Cena: $8,99 Kupon: PLGB101207


@GearBest_Polska: Chcę kupić ROIDMI, wybieram je do koszyka, wpisuje kod, cena z przesyłką 37 zł, chcę zapłacić przez Przelewy24 poprzez BLIK, pokazuje mi się okno do wpisaniu kodu, wpisuje kod z aplikacji na telefonie, klikam OK i od razu odświeża mi stronę PAYMENT FAILURE. W tym czasie w telefonie pokazuje mi się potwierdzenie transakcji ale
  • Odpowiedz
To trzeba miec tupet xD Ruchaj ludzi na kase, nie wysylaj paczek i oddawaj 50% kasy zarabiajac na frajerach darmowy hajs a potem w ramach przeprosin daj im kody na kolejny towar ktorego nie dostana i za ktory dostana 50% zwrotu xDDDDDDDD Ze ktokolwiek u Was cos kupuje xD
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: Takiego wała zobaczycie, a nie kolejne zamówienia.
Od 3 października towar nie wysłany (a pewnie będzie szedł z miesiąc - o jeżeli w ogóle przyjdzie), a odpowiedzi na ticket dostają jakieś #!$%@?

Please kindly wait a few more time for the updates.


Odpowiedź po
  • Odpowiedz
@GleboZgryz: dokladnie tak. po prawie miesiacu czekania na przesylke przez priority line, i po 10 odpowiedziach ich supportu ze przesylka jest w drodze, dzisiaj dostalem info od nich ze jednak przesylka zostala dopiero dzisiaj nadana, zwykla poczta. a w razie cla oddadza 50$... Priority line nie ma co, miesiac czekania do tej pory, dzisiaj nadali wiec za 2msc powinna dojsc - pewnie w grudniu gdzies bedzie...
  • Odpowiedz
Ja moją paczkę z 16.09


@Beeercik: 16.09 to jak rozumiem data wysyłki z maila od Gearbest? To moją wysłali 19.09 i cały czas "2017-09-16 12:30:00 Customer data received Southall". Pewnie przyjdzie mi na nią jeszcze poczekać.
Choć z drugiej strony to "dopiero" 17 dni roboczych :-) Możesz napisać co zakupiłeś?
  • Odpowiedz
@pupawolowa: mi odpowiedzieli tak:
Thanks for your asking.

We are sorry that as there is no updation until now, we would start a claim for the package with the carrier and the carrier would trace your package from their end. We would take further action for you when we have the result.
As the claim would go on, would you mind giving us 7 to 10 business days to wait for the
  • Odpowiedz