Wpis z mikrobloga

#protestlekarzy #przemyslenia #dobrazmiana, mam nadzieję że #heheszki

A co jeśli wszystko to jest z góry ukartowane przez partię rządzącą?

Przecież Radziwiłł wcześniej wnioskował o podniesienie nakładów na służbę zdrowia, a do tego jest lekarzem, więc chyba zdawał sobie sprawę, że jest źle. Jednak udało im się go przekonać do zmiany zdania jednym prostym trickiem:

1. Wygraj wybory w kraju gdzie służba zdrowia jest na granicy upadku (średni wiek lekarzy, pielęgniarek i generalnie wszystko o czym piszą w #protestmedykow),
2. Zrób to poprzez zmniejszenie wieku emerytalnego i rozdawanie socjalu (wiem że uproszczone),
3. Ignoruj dalej służbę zdrowia, aż będzie tylko teorią
4. Nie można się dostać do lekarza
4,9. Emeryci umierają szybciej, ludzie pobierający socjal leczą się u Ziębów czy innych szarlatanów, ergo umierają szybciej,
6. Spadają koszty wypłat socjalnych, rosną słupki, rząd afiszuje się ze zwycięstwem, aż sam jestem ciekaw jakby to #tvpis przedstawiło
7. Wykształceni, oraz mający możliwość wyjazdu ludzie już nie mieszkają w Polsce, większość z nich nawet nie będzie głosować za zmianą ustroju (o ile w ogóle partia rządząca nie zmieni ordynacji tak, że nie będzie to możliwe),
8. Po raz kolejny wygrywaj wybory, wraz ze swoją dość zaawansowana w wieku kliką (szacunkowo do 20 lat życia żeby się utuczyć publicznymi pieniędzmi),
9. #!$%@? na przyszłość, bo za pieniądze zapewniacie swoim ewentualnym dzieciom życie na poziomie/układy/posady/wyjazd za granicę, a sobie pośmiertną pamięć.
10. Profit. 
11. Brak profitu dla Polaków, kraj się rozsypuje, interwencja EU/Rosji. Polska znów przestaje istnieć, jej tereny zostają aneksowane przez Niemcy/Rosję.
12. Były wszystkie punkty
13. Kto tu jest ukrytą opcją niemiecką/rosyjską?

Choć patrząc przez pryzmat działań polityków mam spore wątpliwości czy byliby w stanie zaplanować ubicie muchy w kiblu, a co dopiero tak złożony plan. Zachęcam do kulturalnej dyskusji.

Niech ktoś mema ze starym duchownym pijącym z kielicha, że kiedy sprawiłeś, że to wszystko wkrótce jebnie, żeby mieć się dobrze w ostatnich latach życia, czy coś bardziej kreatywnego. Ja wrzucam randomowego memeska z odmętów pamięci telefonu.
zdzislaw_in - #protestlekarzy #przemyslenia #dobrazmiana, mam nadzieję że #heheszki

...

źródło: comment_4tyVSvB1gMD7AzxYOfA5WpQzgrpkvWRn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz