Wpis z mikrobloga

Typowe sebixy w zawodówce.
- Jeden ma ryj jak wiewiórka
- Pryszczaty w okularach kujon co śpi na wszystkich lekcjach
- Parę sebixów co mają bekę jak nie to co przeczytałeś jest dobrze, ktoś się załatwia to go podlądają, nie zamkniesz dobrze drzwi do klasy bo na przykład zamek jest zepsuty czy coś to mają bekę
- Nołlajf #!$%@?ący ciągle o csie gramy dzisiaj w niego??? Opowiada kawały o jakiś bombajstach xD
- Gościu co jest dorosły i powtarza tą samą klasę 3rok ( sebix - patologia ze wsi )
- Różowy co szuka bolca
- Bogaty sebix z patoli co się chwali air maxami które kupił w sklepie koło IKEI xD
- Gościu wysoki i chudy jak patyk, jak rozrusza nogę to potrafi #!$%@?ć drzwi
- Typ co był ostatnio w psychiatryku bo mu #!$%@? i sapię się do wszystkich
- Gościu co ma #!$%@? na wszystko i słucha muzyki przez każdą przerwę.

A to, co się wydarzyło od początku roku szkonego

- Dziura w suficie
- #!$%@? krzeszło
- Gościu nie wytrzymał presji przez tą patologię i zmienił szkołę
- Klepanie w dupę 16latek na przerwach xDD
- Odpalenie gaśnicy w klasie, #!$%@? kogoś z klasy mojej przez to i naganna dyrektora
- Rzucanie papierkami w innych
- Kładzenie igły na krześle
- Bójki na przerwach ( Nic nowego, aczkolwiek taki jeden bił słabszego, i uciekł do domu )

Zeszła klasa, nie zdało 50% klasy

Pewnie coś jeszcze, jak coś to dopiszę, tutaj bądź pod wpisem

Jak ktoś chce poczytać więcej #patologiazewsi
---> To zakładam tag #szkolateyzana ( Możesz zaobserwować, będzie mi bardzo miło )

#patologiazewsi ##!$%@? #

( Jak coś, jestem lvl 17 ) Ja rozumiem, że czasami ktoś komuś dokuczy, normalka. Ale żeby #!$%@?ć sufit, krzesło itp?

ps: Jeden gościu robi z siebie największego pajaca, i namawia innych do dokuczania z naszej klasy głównie

Mi też tam parę razy dokuczali mniej/mocniej, aczkolwiek #!$%@? mnie to, póki mnie nie tykają jakoś zbytnio to nie mam ochoty rzucać się na nich z pięści

#szkola #zawodowka

AsuriTeyze - Typowe sebixy w zawodówce.
- Jeden ma ryj jak wiewiórka
- Pryszczaty w...

źródło: comment_7yGs3XDgmQxmVxyXsrP3Yn8AoHUzrHVi.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz