Wpis z mikrobloga

@Scutacarus @goraceparofki założyliśmy tu konto, bo uważamy, że wędkarstwo jest fajnym sportem, któremu brakuje młodszych zapaleńców. Blisko natury, są emocje, dużo fajnego sprzętu na rynku, masa wiedzy, którą można zgłębiać. Tylko chyba nie mamy jeszcze dobrej koncepcji, jak pokazać to użytkownikom mirko i wykopu w ogóle.
  • Odpowiedz
@Polsping: Dałem do obserwowanych .Tyle czasu obserwuje tag wędkarstwo ale nie widziałem waszych wpisów wcześniej . Może zaginęły w gąszczu wpisów o karasiach ( ͡° ʖ̯ ͡°) .
  • Odpowiedz
@Polsping: co nie lubią? Alga 2 to jedyne wahadło jakie darzę ogromnym sentymentem. Wytargałem nią mnóstwo szczupłych a ze 3 lata temu, na którymś wyjeździe na szwedzkie szkiery, wśród całej ogromnej hałdy wszelakich przynęt okazały się najlepsze. Chyba prawie połowa szczupaków w gronie padła na Algi. I tu muszę podkreślić, że częściej padały na nr 2 niż 3, która momentami była za ciężka.
Dlatego boję się większych rozmiarów Alg ale
  • Odpowiedz
@kopszmercen: Problem w tym, że jest masa podróbek Alg, Gnomów, Morsów na rynku. Duża część klientów kieruje się jedynie ceną. Drugi problem jest taki, że mamy sporo fajny, łownych, nietypowych blach, których nigdzie nie można kupić, bo sklepy nie chcą ich kupować "bo klienci nie kupujo". NIe kupują, bo ich nigdzie nie ma :( Dlatego teraz otwieramy sklep internetowy, gdzie będzie wszystko.
  • Odpowiedz
@Polsping: dla mnie brak jest na rynku dużych blach właśnie, łowię w większości na big baity +15 cm i problem z serwyjnymi produktami zawsze był :( czekam na te algi 5 :)
  • Odpowiedz