Wpis z mikrobloga

#aliexpress #rayban #raybanwayfarer

Cześć. Mam do Was pytanie odnoście okularów jak w tagach. Są jeszcze do kupienia na aliexpress jakieś dobre jakościowa podróbki RB? Szukałem, ale chyba teraz coraz trudniej takie znaleźć.
Zależy mi na modelu wayfarer z niebieskimi lustrzanymi szkłami.
Z góry dziękuje za pomoc.
  • 12
  • Odpowiedz
@Matixs muszą być Ray ban? Oczy bolą bez filtrów i polaryzacji. Jakość szkieł słaba, odbija się światło od wewnętrznej strony i słabo widać. Lepiej kupić za 5$ z polaryzacja noname które mam i polecam. Zaraz odkopie link do nich. ELITERA Fashion Sunglasses Men Polarized Sunglasses Men Driving Mirror Coating Points Black Frame Eyewear Male Sun Glasses UV400
http://s.aliexpress.com/BbqmQvae
(from AliExpress Android)
  • Odpowiedz
Jakość szkieł nie ma dla mnie znacznie bo chciałbym wymienić je na lepszej jakości korekcyjne o czym zapomniałem napisać.
Wiem że to cebula kupowanie tanich podróbek, ale jakoś mi się podobają. 1 Oryginalne Ray bany już mam.

Co do okularów Veithdia to kupiłem jakiś czas temu jedne, ale niestety w nich nie da się wymienić szkieł bo mają aluminiową ramkę. Wykonanie jak za okulary za 40zł jest bardzo dobre. Chociaż jakość szkieł
  • Odpowiedz
@Matixs taaa, szkoda oczu. A na #!$%@? Ray ban nie szkoda ci uszu? A idź. W vision express za oprawki tommy hilfiger plus szkła zapłaciłem 399pln. Może to jest wyjście? Poza tym pokaż mi Ray bany wayfarer ze szkłami korekcyjnymi? Ale to musi wiesniacko wyglądać. Na początku chcesz niebieskie szkła a potem piszesz, że będziesz wymieniał. #fucklogic
  • Odpowiedz
@salvador5000: Wymienię na szkła przeciwsłoneczne korekcyjne. Nie jasno się wyraziłem.
Same okulary wayfarer nie są drogie bo z tego co widzę to ok.400zł, ale z wymianą szkieł już robi się większa suma.
To że coś jest tanie nie znaczy że do d**. Teraz mam te okulary: ! ! https://pl.aliexpress.com/item/VEITHDIA-Retro-Aluminum-Magnesium-Brand-Men-s-Sunglasses-Polarized-Lens-Vintage-Eyewear-Accessories-Sun-Glasses-For/32618694555.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.9UPdv0 i gdyby była możliwość wymiany szkieł to bym sobie je zostawił.
  • Odpowiedz