Wpis z mikrobloga

Na shop.lego.com ruszyła promocja z darmowym zestawem vipowskim dla zamówień powyżej 500 zł (wysyłka oczywiście za free). Dodatkowo przez najbliższe 5 dni są podwójne punkty VIP (mniej więcej wydane 200 zł = 20 zł rabatu na nastepne zamówienie).
Secik wygląda nieco dziwnie w połączeniu (składa się z dwóch elementów - karty vip i mini sklepu lego). Zwłaszcza ten mini sklep lego wygląda kozacznie - są nawet klocki udające różne zestawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) 205 elementów więc całkiem sporo (jeden z większych gratisowych zestawów). Niestety zestaw nie wiadomo dlaczego jest w polybagu a nie w jakimś ładnym kartonie.
PS.: Saturn niestety nadal niedostępny (,)
#lego
Novigrad - Na shop.lego.com ruszyła promocja z darmowym zestawem vipowskim dla zamówi...

źródło: comment_gfyeCUnEgIvcCbDQhLwMW0kelgqFd1LQ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@bimb0l: 100 i 200 $ - odpowiednio dziadek do orzechów i torba (taki se prezent jak na $200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zależy od gadżetów, czasem są drobniejsze upominiki za $25 czy $50. Ogólnie lepsze bajery ma amerykańska wersja - nie dość że faktyczne przeceny i wyprzedaże (i to wielu przedmiotów a nie 4 jak na PL), to w tym momencie jeszcze można ustrzelić 5 prezentów. U
  • Odpowiedz
@adisont2009: Pewnie będzie. Ale jak się pojawi to znowu będzie z pół dnia, więc trzeba być czujnym. Ja liczę że pojawi się w czasie trwania tej promocji 2x punkty ale obawiam się że to płonne nadzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wiesz... zalozenie konta w banku jest praktycznie za free, masz nawet rozne promocje i mozesz otrzymac 350 zl po 6 miesiacach i rozwiazac umowe, wiec wydaje mi sie, ze ktos kto kupuje masowo, zeby pozniej sprzedac z zyskiem to dla takiej osoby nie bedzie problemu, by posiadac z 5 kont bankowych
  • Odpowiedz
@adisont2009: No teoretycznie to jest ten sposób żeby powiadomili mailem. Tylko ten mail przychodzi raz dziennie, możesz go na następny dzień dostać co w tym przypadku może oznaczać za późno :-) Najrozsądniej po prostu sprawdzać co jakiś czas rano (8-9 czy nie jest dostępny). Ja też na niego będę zerkał, jakby się pojawił to dam CI znać na wykopie więc uważaj na powiadomienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz