Wpis z mikrobloga

@piteerowsky i to jest wypowiedź dojrzałego piłkarza.
Musimy pracować, mamy wiele do poprawy.
A nie to co reprezentacja u21 złapali Boga za pięty i już niewiadomo kim są.
Lewy kozak.
Szacun za to że potrafi przyznać się do błędów i będąc na tak wysokim poziomie ciągle podkreślać że trzeba pracować.

Zawsze jak go słucham jestem pełen szacunku za to że jest tak bardzo pochłonięty dążeniem do mistrzostwa, choć już i tak wiele
@SzCzoteckY: szkoda ze nie mamy więcej takich dojrzałych piłkarzy. Jest piszczek czy Kuba może Krycha a reszta to taki poziom mocno średni europejski. Lewy ma takiego samego pecha jak Giggs, piłkarz światowej klasy w mocno przeciętnej reprezentacji. Niestety nie wygra z nią nic poza eliminacjami, a szkoda bo takiemu piłkarzowi się należy. Niemcy za takiego napastnika w reprezentacji oddali by wiele.
@piteerowsky: @afromort: @SzCzoteckY: @adrian43: mam 28 lat i to jest pierwszy piłkarz w moim życiu który po meczu reprezentacji mówi jak jest. Było #!$%@?! było i tyle gdyby nie ten fart w obronie Czarnogóry to byśmy sie z nimi do końca bili o wynik. No ale 4-2 poszło w świat i Janusze zadowoleni, a Taki Robert #!$%@? na maksa i widzi że jest daleko w kadrze od profesjonalizmu
@SzCzoteckY on jako piłkarz ma jeszcze wiele do osiągnięcia, choćby puchar MŚ i Europy w reprze, i myślę że stara się uświadomić to swoim kolegom którzy po strzeleniu gola już myślą o tym jaka będzie balanga po meczu (nie wszyscy).
@WielkieDablju: @MiesozernaBijeLudzi1: Nawiązanie do finału eliminacji do Euro 2016. Po wygranym meczu z Irlandią na Narodowym, zawiadomiono o możliwości popełnienia wykroczenia polegającego na spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym - na murawie piłkarze pili szampana XD
Policja najpierw przyjęła zgłoszenie, że zbadają sprawę, ale dwa dni później wydano jakieś oświadczenie, że kogoś
P O P I E R D O L I Ł O i nie będą się tym zajmować.