Wpis z mikrobloga

  • 197
Żeby zobaczyć różnicę między "prawakiem" a "lewakiem" wystarczy sobie porównać Cejrowskiego do Martyny Wojciechowskiej. Świr vs. inteligentna kobieta, która naprawdę wyniosła dużo z tych podróży, które odbyła. Człowiek z zamkniętym prawackim umysłem nie nauczy się nic, choćby mu przed nosem postawiono. Polska powinna być jak Martyna, nie jak prawacki świr Cejrowski. Szkoda, że w drugą stronę to zmierza.
#bekazprawakow #neuropa #polityka
  • 39
  • Odpowiedz
-wchodzi cejrowski do murzyna
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN
-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ

a wojciechowska ja #!$%@?
-chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko
-#!$%@? patriarchalna Afryka
-ehhh tak by sobie chciała chodzić na disco i dawać dupy
-a nie może
-dajcie wzruszającą muzykę
-trzymaj się mbubu
-będę do ciebie
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Coś ucięte te wersje i moja wyżej i ta twoja.
Wstawiam prawilną:

wchodzi Cejrowski do murzyna
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY... #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN
-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.
- A TU ŚCIANA Z GÓWNA. ROBIĄ
  • Odpowiedz
@Howea: ja bym tego mimo wszystko nie sprowadzala do kwestii politycznych, bo Cejrowski po prostu ma nierówno pod sufitem i zawsze miał i tyle xD
  • Odpowiedz
@Howea: oboje są przykładami dość typowych osobowości z tv. Cejrowski taki wujek co się na wszystkim zna a Wojciechowska taka ciocia z Ameryki ze złotym sercem, której zawsze się chce płakać jak zobaczy ten cały syf, w którym musicie żyć w tym waszym Żyrardowie
  • Odpowiedz
@Howea: A te generalizowanie to masz pewnie po swojej idolce

Ale jak mam mieć złudzenia, skoro w zasadzie nie znam facetów, którzy są uczciwi i wierni? I nie chodzi mi o wierność fizyczną – to byłoby zbyt trywialne. Chodzi o lojalność w stosunku do kobiety, która jest partnerką, żoną.
  • Odpowiedz
@Howea: buhahhahaha. Inteligentna kobieta. Te jej gadki "biedni murzyni ciemiężeni wciąż przez białych". Albo przyrównywanie projektu ustawy antyaborcyjnej do łamania praw człowieka. Tak samo zryty baniak ideologią.

Podczas moich podróży na krańce świata odwiedziłam wiele miejsc, gdzie kobiety pozbawione są praw, gdzie te prawa, które wydają się nam być czymś zupełnie podstawowym - łamane są w sposób brutalny i nieakceptowalny. Nie sądziłam jednak, że takie rzeczy będą działy się w moim
e.....4 - @Howea: buhahhahaha. Inteligentna kobieta. Te jej gadki "biedni murzyni cie...

źródło: comment_jN5iGA8v0CHawTgxM5YtUsnJWgsFP87q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz