Wpis z mikrobloga

CASHBACK 75$ na #bookingcom (=ok. 270zł !) zwrotu na konto przy rezerwacji droższego noclegu.
Płacić można oczywiście w PLN, szczegóły na PW. Tylko jedno takie zaproszenie, kto pierwszy ten lepszy!

Dla tańszych noclegów polecam zwrot 25$ (ok.90PLN) przy min.50$, także 70zł/min.140zł - sprawdzone info co gdzie jak by dostać na 100% - podaję na PW

  • 22
@JaaGud: grzeczniej proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak kogoś przerasta rezerwacja i nie umie poprawnie skorzystać z okazji + potem blokuje daną osobę płacząc na mikro to powstają wątki tak jak w linku którym podałaś.
Jeśli rzeczywiście masz 75$ to podeślij na pw, będę rezerwował w przyszłym tygodniu wyjazd i z chęcią skorzystam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@PanPiotrus: Nie wiem, rezerwują na mnie służbowo, wiec może po jakiejś określonej wydanej kwocie. Nie mam pojęcia. Sporo osób dostawało zniżki na 75$, 40 funtów, 40$ i te mniejsze 25$, 15f, 50zł...
@PanPiotrus: przerasta okazja... jesteś zwykłym oszustem, odpalenie Twojego refa w dowolnej karcie incognito daje informacje o 10%, to samo rejestracja wg 'wskazowek', gdzie u jagody od razu masz napis 25usd i jest on widoczny aż do samego końca rejestracji, również w podsumowaniu, bez żadnej zmiany państwa itd.

także. stul #!$%@?ę oszuście.

@JaaGud: nawet z nim nie dyskutuj, to burak