Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki / #drony i #dron

latam już jakiś czas zabawkami, obecny jest już duży, bez problemu pod wiatr poleci, no ale już tak nie cieszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chodzi za mną myśl by kupić coś wyścigowego z fpv, oczywiście nie dziś, może od majfrendów zamówić, na gwiazdkę może dojdzie :)
No tylko nie wiem co.. co forum, co review na yt czuje się coraz głupszy.

Z braku czasu składanie odpada, celuje w rtf. No właśnie tylko co, do tej pory najbardziej walkera f210 mi podchodził, ale opinie są różne.

Może jest ktoś w stanie coś doradzić? pokierować gdzie szukać?


https://www.banggood.com/JJRC-JJPRO-P200-Skyline32-5_8G-48CH-Raceband-600mW-800TVL-Coms-FPV-Racer-ARFRTF-p-1065994.html
NaMoment - Mirki i Mirabelki / #drony i #dron

latam już jakiś czas zabawkami, obec...

źródło: comment_9hegTXybwHKcrkpSn6hkKSzG6iODXEfM.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@NaMoment wizard x220 szukaj na banggodzie. Zamontujesz kamerę sportowa jeśli chcesz i nadal będzie zdolny do dynamicznych lotów. Z czasem wymienisz podzespoły zostawiając w zasadzie sama ramę która jest dość solidna i wytrzymała jak na tę pieniadze. Wybrałem go na pierwszego racera (jakiś Mirek mi polecił) i nie żałuję
  • Odpowiedz
@krolik_wie_lepiej: Wiem ze jest upgrade, ale uwazam ze własny upgrade po pol/całym roku >> chinski upgrade ;) Celowo dlatego podalem wczesniejszy model, bo raczej bedzie znaczaco tanszy.

@NaMoment: Od siebie polece jeszcze kanal pana Joshua Bardwell, on tez wypowiada sie na temat tego drona, pozniej tez jest cennym kompendium przy upgrade'owaniu jako takim (m. in. swietna seria poradnikow odnosnie skladania drona, ale - co wazne - w odniesieniu uniwersalnym, czyli
  • Odpowiedz
@TyrionKanister: Łykam wszystko co się da, więc dzięki za namiary ;)

Już wstępnie mam wizję co kupić, jak pisałem celuje w rtf. W chwili obecnej mam za dużo na głowie, w pracy zaczyna się gorący okres, w garażu stoi motocykl który powoli się remontuje, do drugiego nie mam czasu skończyć składać olejarki - sezon się kończy więc nie ma parcia.

Obawiam się, że jak kupię coś do składania to będzie jak
NaMoment - @TyrionKanister: Łykam wszystko co się da, więc dzięki za namiary ;) 

J...

źródło: comment_jNbh5yhwLbVq8yfFXqM3MQsPvp1fTnoM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NaMoment ja wyszedłem z podobnego założenia. Po kilku lotach zacząłem grzebać, chciałem dodać telemetrię i poszło gdzieś zwarcie przez pdb albo fc, dokładnie nie wiem, ale w sumie taki był zamysł. Pogrzebać, nauczyć się i jak już będę wiedział ocb to zazcac wymieniać powoli :) obecnie wiem czego chcę i powoli zamawiam co raz to nowsze podzespoly
  • Odpowiedz