Wpis z mikrobloga

@planetneo: Stacja bluetooth do słuchawek. Wpinasz słuchawki do tego, parujesz z BT w telefonie i masz - tak jak napisałeś - pilota do słuchawek, dzięki czemu możesz korzystać z bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. USB służy do ładowania.

Powiedz jej by nie przynosiła smieci


@michalinka123: Takie śmieci w sklepie kosztują 100-300 zł w zależności od jakości. Na allegro około 100 zł za używki. Pozdrawiam koleżankę "nie wiem, ale się wypowiem".
Próbowałem bt nic nie znałazło 2 różne telefony. Po podłączeniu do komap nic w nie znalazło wiec pisałem ale może masz racje. Spróbuje parować z innym urządzeniem.

Dziekuje.


@planetneo: Może mieć totalnie rozładowaną lub uszkodzoną baterię, spróbuj parować na podłączonym zasilaniu
@planetneo: Pewnie żeby włączyć parowanie trzeba przycisnąć dłużej przycisk albo jakąś kombinację. Jak to coś ma jakiś klips to zobacz czy pod klipsem nie ma opisu.
@Zatwardzenie: Bateria jest spoko przy włączaniu wibruje, w słuchawkach słychac Device on przy wyłączaniu mowi device off tak wiec działa. Niestety żaden bluetooth tego nie wykrywa. Domyślam się że może jest dedykowany do jakiegos konkretnego playera i nie jest widoczny dla komputerów.
Coś jak pad z Xboxa360 smiga na bt ale bez specjalnego adaptera na usb nie podłączysz go do kompa. No nic poszukam jeszcze w googlach i jak nic nie
@planetneo: I nigdy nie słuchaj kobiet, kobiety już z samego założenia są głupsze od mężczyzn, a praktyka i same kobiety tylko to potwierdzają, tak jak @michalinka123. Ot, podpina taki adapter bluetooth do PC, myśli, że pendrive, chce sprawdzić co na nim jest, "nie wykrywa" i siup do kosza na śmieci. Bo "po co pendrive, co nie działa". Ich mniejsze mózgi nie potrafią zrozumieć technologii, która się kryje za niektórymi instrumentami.