Wpis z mikrobloga

@P00ltergeist2: za każdym razem xD note 8 kosztuje 1000$, zero reakcji. iPhone X kosztuje 1000$ - HURR CO ZA DEBILE TO KUPUJOM.

natomiast X jest imho znacznie bardziej udany niż pixel 2 pod względem designu, i pod wieloma względami wyprzedza go technologicznie.
  • Odpowiedz
@viruszg: Dokładnie tak, o ile Samsung ma bardzo konkurencyjne ceny i telefony tej marki naprawdę są warte tej kwoty w porywaniu do cen Apple, to Google strzeliło sobie w stopę, chcą stać się flagowem z Androidem i bezpośrednio konkurować z IPhonem pod iOS’em gdzie moim zdaniem przegrają z Samsungiem.
  • Odpowiedz
@kubasruba: Nexus to była i jest fajna seria natomiast, porównując to do konkurencji niestety wychodzi miernie na ich tle. Ja znak kilka osób ale na codzień siedzę w tym środowisku, nawiasem mówiąc Pixela nie można nawet kupić w PL...
  • Odpowiedz
@mrwrotek: ale dlaczego wspominasz o Euro? gdzie ja w swoim poście wspominam o Euro? co za idioci cię plusują? co tu się #!$%@?ło? XD

ale jeśli chcesz w Euro, to proszę bardzo: oficjalne ceny iPhone X w Euro: €1,179.00 do €1,349.00
iPhone X to najdroższy telefon na rynku, wyraźnie droższy od Note8 i Pixel 2, w Euro czy Dolarach
  • Odpowiedz
@P00ltergeist2: Google według mnie chce zostać Apple z sekcji Androida, ale moim zdaniem jedynym prawdziwym konkurentem w tej klasie jest Samsung, kto jak kto, ale oni umieją robić świetne designy telefonów + mają zajebiste aparaty, a Pixele nie dość, że paskudnie wyglądają (moim zdaniem nawet gorzej niż ten przestarzały design apple z iP 6) to za Samsungiem są imo w plecy mocno.
  • Odpowiedz