Wpis z mikrobloga

31 Aug 2017 21:10SouthallYour parcel is on its way
04 Oct 2017 01:37Hub 4 - HinckleyYour parcel has left the United Kingdom and is on its way to Poland
04 Oct 2017 01:36Hub 4 - HinckleyWe have your parcel and it's on its way to our depot

Planowana na poniedziałek.
Jeszcze jestem nadal w szoku (-:
@Cyclinger: nie żyj nadzieja bo tylko się będziesz denerwował ze nie ma jej jeszcze :D ja już zluzowałem bo maja prawo dostarczyć paczkę w takim długim terminie i oczekuje ze dojdzie do połowy października do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wonzki: Nadzieje już porzuciłem ;) Z resztą, wole poczekać dłużej ale mieć prawie pewność że nie zapłacę VATu, niż mieć szybko kurierem ale za to z VATem. Chociaż wiadomo że chciałoby się szybko i bez VAT ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Cyclinger nie spodziewalbym sie cudów, spotkalem sie tylko z jedna osoba na forum co jej paczka z 14 doszla a cala masa mireczkow co im paczki kibluja i niestety ja naleze do tej drugiej grupy
@T-mass: wiesz, pewnie jest też sporo ludzi którzy wykopu nie używają,a którzy nie panikują. I też zazwyczaj piszą Mireczki którzy mają opóźnienia, Ci którym doszło siedzą cicho i cieszą się sprzętem.
"We would start a claim for the package with the carrier and the carrier would trace your package from their end. We would take further action for you when we have the result." Mam rozumieć że zgubił moja paczkę? Czy po prostu pisze ze podejmą dodatkowe środki żeby ją znaleźć i dać mi status?