Wpis z mikrobloga

Kto z Mirków i mirabelek jeszcze nie śpi proszę o modlitwę za mnie. O zdrowie. Jutro się dowiem, czy jestem chory na stwardnienie rozsiane () #mirkomodlitwa
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach


Jeszcze nic nie wiem, ale zaraz po wyniku dam wszystkim znać, jeżeli każdy plusik to modlitwa to napewno się już udało wygrać! , nie spodziewałem się takiego zasięgu , dziękuje każdemu za ciepłe słowa o 9 przychodzi lekarz. ()
  • Odpowiedz
@Freddy-Krueger: leżę w szpitalu, czekam aż przyjdzie lekarz i powie co jest. Poprzednie wyniki rezonansu wskazywany na jakieś demielinizacje, teraz badania były już pod szerszym kontem.. i takie tam, nie będę się rozpisywał, bo smutno się robi.
  • Odpowiedz
@Nild: #!$%@? takie czekanie. Ja nie zapomne jak siedzialem w poczekalni u dermatologa po tym jak pokazalem znamie brodawkowate co mi sie rozroslo lekarzowi rodzinnemu i ten mial podejrzenie czerniaka. Wiesz, ze zaraz sie dowiesz czy zyjesz czy koniec. Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Znamie okazalo sie brzydka brodawka. Myslalem ze ukatrupie tego lekarza bo ze strachu zwlekalem dlugo z wizyta i nerwicy sie dorobilem.
  • Odpowiedz