Wpis z mikrobloga

Parę dni temu wyguglowałem "Włam się do mózgu" (żeby się dowiedzieć co to za książka, którą znajomy udostępnił) i trafiłem na ten wpis z pytaniem o zdanie o tej książce.
Moją uwagę przykuł ten komentarz i odpowiedź.
Teraz już trochę czasu minęło, ale kiedy to znalazłem, to przy komentarzach widniało "17 godzin temu", a na profilu @DelBoski "od 18 godzin na Wykopie".
Przypadek?

#niewiemjaktootagowac
  • 5
  • Odpowiedz
To jest spisek Kotarskiego, który kupuje recenzje. Dostałem 0,5kg śląskiej i litr pomidorowej. Jestem studentem dlatego łatwo było mnie przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak na poważnie to szukałem jakiegoś miejsca żeby porównać pierwsze wrażenia z ludźmi którzy przeczytali książkę, a że było to chwilę po wydaniu to w sumie wyskoczył mi ten temat na wykopie. Polecam reddita. /r/Kotarski kappa.
  • Odpowiedz
@d21d3q: można powiedzieć, że całkiem niezależnie od ciebie przeszedłem podobną drogę i dotarłem w to samo miejsce :) tylko czytałem coś na antywebie i gdzieś z boku było zdjęcie radka na tle helikoptera medycznego (?) promujące artykuł o intrygującym tytule "Radek Kotarski <> Kolejną książkę wydał sam i sprzedał już ponad 30 000 egemplarzy"

Zacząłem coś szukać i tak znalazłem się z powrotem na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@d21d3q: a wyżej mamy piękną próbę obrócenia w żart, co jeszcze mogło by przejść, gdyby nie fakt oczywiście "przypadkowego" podrzucenia linku do reddita dla zwiększenia zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@d21d3q: @DelBoski: @carbyne: jeśli dobrze zrozumiałem to Twój wpis sugeruje, że sam napisałem recenzję na koncie "DelBoski", tak? A następnie szybko się przelogowałem i odpowiedziałem na ten komentarz? Jeśli tak to nie jest to prawdą. Nie znam Pana @DelBoski, ani nie jest to moje konto. Nasze fejkowe konto na Wykopie nazywa się inaczej i jest zarządzane przez mojego brata - @Xdr38. A poza tym nie miałbym żadnego
  • Odpowiedz