Wpis z mikrobloga

Najlepszym argumentem za tym aby nie liberalizować prawa w kwestii dostępu do broni jest spojrzenie na osoby, które najbardziej się tego domagają.

Czyli kto? Niestabilne emocjonalne psycho-prawicowe oszołomy wypełnione nienawiścią i uprzedzeniami. Ludzie chorujący na paranoje, nienawidzące każdego kto jest inny od nich samych. Widać to w mediach jak i na wykopie, gdzie największymi zwolennikami liberalizacji są odchyleńce jak Liberty Primey czy Axelie.

#neuropa #4konserwy #bron #bekazprawakow
  • 51
  • Odpowiedz
@vitek6: Bo cywile nie mają w Polsce samoczynnej (z pewnymi nielicznymi wyjątkami), a przecież samoczynna jest podstawą do masakry (Twoje słowa).
  • Odpowiedz
@idaho7: dalej nie wiem skąd wniosek, że jest bezpiecznie. Stwierdziłem tylko fakt, że nie kupisz broni samoczynnej odpowiadając na Twoje pytanie po co masz kupować nielegalną jak możesz legalną. Więc nie, nie możesz.
  • Odpowiedz
@vitek6: Dobrze, inaczej, totalnie #!$%@?ąc od tego, że legalni posiadacze nie urządzają masakr z użyciem swojej broni - sądzisz, że gdyby typ w LV strzelał do gęsto upakowanego tłumu z samopowtarzalnej, a nie z samoczynnej, to ta masakra by wyglądała diametralnie inaczej?
  • Odpowiedz
Większość #!$%@?ących o łatwiejszym dostępie do broni nigdy się o nią nie starało


@Kapitan_Neuropa: Podobnie jak większość twierdzących, że dostęp do broni jest wystarczający, nigdy nie musiała się obawiać napaści ze strony agresywnych grupek dresów i innego menelstwa.
  • Odpowiedz
@idaho7: tak. By było mniej ofiar.

Nie chodzi o to, że legalni posiadacze używają broni do masakr ale o to, że jak jwat łatwiekszy dostęp do broni to więcej jej jest w obiegu legalnym i nielegalnym.
  • Odpowiedz
@vitek6: Odpowiedz mi, ale tak szczerze, na dwa pytania: 1) strzelałeś kiedyś serią z broni samoczynnej? 2) strzelałeś kiedyś na odległość 250 - 300 metrów (z takiej odległości strzelał gość w LV do tłumu)?

Wg. tego co twierdzi policja to typ miał bipod i optykę oraz - prawdopodobnie - broń samoczynną (tego pewni nie są). Z bipodem i optyką mógł prowadzić bardzo celny, prawie że snajperski ostrzał tłumu, nie potrzebował
  • Odpowiedz
mógł prowadzić bardzo celny, prawie że snajperski ostrzał tłumu, nie potrzebował do tego walić seriami, które zasadniczo pogarszałyby mu celność.


@idaho7: Jak strzelasz z gory do 20 tysiecznego tlumu (tyle ludzi bylo ponoc na koncercie) zgromadzonego na placu to nie potrzebujesz wielkiej celnosci. Bardziej ci zalezy na szybkostrzelnosci i zeby sie lufa nie przegrzala. Gosc poprostu celowal w spory plac upchany gesto ludzmi. Im szybciej nasycil go olowiem tym wiecej
Taco_Polaco - > mógł prowadzić bardzo celny, prawie że snajperski ostrzał tłumu, nie ...
  • Odpowiedz
  • 1
@idaho7 z samoczynnej jeszcze nie strzelałem. Ale nie wiem po co mu celność w strzelaniu do 20 tyś tłumu. Ważne aby strzelać w tłum i to szybko.
  • Odpowiedz