Wpis z mikrobloga

Tak sobie dyskutuję z @tehSpirit, a i kilkukrotnie nalegał @Saute, żeby sobie w piłę gdzieś zagrać z mireczkami, z którymi widujemy się głównie przy okazji międzymiastowych wypadów i przyszło mi do głowy. Może w kalendarz wyjazdu na #wroclawskiewykopparty wpiszemy mały sparing? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Widzę, że we Wrocławiu umawiacie się na granie, spoglądając na tag #trocheruchuwewroclawiu, więc trafiam na dosyć podatny grunt. Coś sądzicie? Jakie opinie? Raz jeden coś poza pubami byśmy zobaczyli. ; )
  • 80
  • Odpowiedz
@idol89: pomysł dobry, ale 25 listopada to może być dość słaby termin na grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba bliżej tej daty śledzić prognozy i jak będzie sucho, to można grać.
  • Odpowiedz
@PepeXD: Akurat myślałem o hali (tak, wiem - koszty), właśnie ze względu na pogodę i drugiego z przywołanych tutaj, który na halę naciska.
  • Odpowiedz
@idol89 można zorganizować jakiś turniej, na pewno reprezentacje kilku miast się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale zwykły sparing też mile widziany, a koszta jak się na kilka osób rozbije, to nikt tego raczej nie odczuje.
  • Odpowiedz
@Diego19: O, i takich głosów potrzebujemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw pomyślałbym o meczu - jeśli chętnych będzie sporo, to jakiś turniej można, jeszcze jak.
  • Odpowiedz
@idol89: w sumie nie pomyślałem o hali ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja #cebulamotzno i gram za darmo na dworze XD
Ogólnie jednak znając życie wypadałoby o wynajmie hali pomyśleć już teraz, bo pewnie niedługo wszystko będzie zajęte na stałe terminy cotygodniowe i ciężko będzie znaleźć wolny termin.
  • Odpowiedz
@PepeXD: Też grywam na zewnątrz, ale to po prostu taki ukłon w stronę innych.
Nie wiem na ile tam macie obłożenie, ale wydaje mi się, że np. sobotnie przedpołudnie nie musiałoby być aż tak trudne do zaklepania.
  • Odpowiedz
@pitu120: Tu musiałbym trochę wesprzeć się gospodarzami czyli wrocławianami. Jakieś propozycje takich miejscówek, może ktoś z Was gdzieś kopał. Przede wszystkim chodzi o warunki (prysznice, szatnie etc.), sensowny dojazd.
  • Odpowiedz