Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, wyjąłem telefon z kieszeni i okazało się, że telefon jest wyłączony. Odpalam go, ekran wyświetla jakieś zielone pasy. Obecnie ekran pokazuje jakieś dziwne pasy, przy podświetleniu ustawionym na minimum już w ogóle jest porażka. Co się mogło stać? Uznają mi to na gwarancji? Telefon nie posiada żadnych pęknięć, ani nic co wskazywało by na jakieś zewnętrzne uszkodzenie mechaniczne. Telefon kupiony nowy jakoś w kwietniu 2016, we wrześniu upadł i rozbił się ekran (wymieniany w serwisie Samsunga)
#samsung #samsungs7 #s7edge #elektronika
  • 13
@Gacrux: @Sektro:
Polecicie jakiś program do backupu danych z pamięci telefonu, tak by je przeniósł na kartę pamięci a nie do chmury?
Chodzi mi o aplikacje, ustawienia, smsy, kontakty, kalendarz.
Co do filmu, najgorzej wygląda to przy włączaniu i wyłączaniu ekranu.
Powinni to uznać na gwarancji? Jutro się mam zamiar wybrać
@Sektro:
Jest jakaś szansa, że będą mi wciskali uszkodzenie mechaniczne czy nie powinno być z tym problemu?
Ekran jak i cały telefon nie ma żadnych wizualnych uszkodzeń mechanicznych (rys,pęknięć itp)
@Gacrux:
Zrobiłem factory i cache wipe, bez zmian. Jednak po podłączeniu do ładowarki przy włączonym ekranie, ekran nie dość, że świeci na zielono (jak na filmikach) to jeszcze mryga mocnym białym światłem. Jutro podjadę do Samsunga, zobaczymy co powiedzą
@Gacrux: @Sektro:
Byłem w oficjalnym serwisie zajmującym się telefonami marki Samsung (ale nie był to oficjalny punkt Samsunga), gość wziął telefon do ręki i bez rozbierania stwierdził, że ekran telefonu dostał zbyt dużego ciśnienia w skutek zbyt silnego nacisku więc nie mogą go naprawić w ramach gwarancji. Swoją "ekspertyzę" oparł na malutkiej plamce na ekranie (widoczna na zdjęciu). Mam zamiar podjechać jutro do jeszcze jednego serwisu Samsunga, ale trochę się
Pobierz
źródło: comment_sWrylzxEkX3CcpsIrI5zt64kbiMYXxYu.jpg