Wpis z mikrobloga

Czy Oneplus 5 to telefon, który za 2 lata nie będzie się zacinał i będzie ogarniał gry itd? Bo mam iphone 6 przez prawie trzy lata i nw na co się przerzucić czy na s8, Oneplus 5 czy też na iphone 8. Słyszałem, że niby androidy po dwóch latach kiepsko się trzymają.
#pytanie #telefon #oneplus #iphone
  • 17
  • Odpowiedz
@nietopies: no chyba nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam OP3 od premiery (prawie półtorej roku) i ani razu nie myślałem nad hard resetem (no może raz, gdy pojawiła się aktualizacja z F2FS, ale ostatecznie mi się odechciało), czy choćby zrobieniem roota, mimo że w poprzednich telefonach nie mogłem wytrzymać dłużej niż 1 miesiąc na stockowym romie.
  • Odpowiedz
@Warrtain: no ale przecież p9 to zajebisty telefon xD było znalezisko i komentarze były, że jest lepszy niż iphone względem cena/jakość xD ustalcie jedną wersję bo już sie gubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nietopies bo może i pisali ze jest dobry ale w swoim przedziale cenowym, sam go miałem i uważam że to gówno. Teraz mam op5 i jest to bardzo dobry telefon, sam się zastanawialem czy brać go czy ip7 ale jednak jak się nie ma niczego więcej z ekosystemu Apple to dużo się traci i zdecydowałem się na op5. Możliwe że za parę lat jak mi się ten znudzi to wezmę iPhona bo
  • Odpowiedz