Wpis z mikrobloga

Palacze to jednak #podludzie i #patologiazewsi

Ktoś pod biedrą stwierdził, że jebnie sobie niedopałkiem do kosza na śmieci - ze śmieciami w środku i z plastikowym workiem, co by łatwiej kosz opróżnić. No i się zapaliły śmieci. Brawo #!$%@?, przeciętny 10 latek ma więcej rozumu.

Już #!$%@?ć wasze zdrowie, #!$%@?ć, że trujecie innych i zazwyczaj macie to w dupie, #!$%@?ć wasze przyzwyczajenia do wyrzucania niedopałków na ulicę i trawnik jak przychodzicie DO KOGOŚ na imprezę. Las jeszcze podpalcie, tak żeby jeszcze więcej pięknego świata #!$%@?ć waszym gównianym uzależnieniem. Życzę Wam bolesnej śmierci przez raka płuc.
noekid - Palacze to jednak #podludzie i #patologiazewsi

Ktoś pod biedrą stwierdził...

źródło: comment_57NKwELF1AEklpq1UllF6yaNvTrsEANy.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@noekid: miesiąc temu jechałam pierwszy raz do pracy nowym autem. Trochę podjarana, trochę zestresowana, ładna pogoda była.
Ja na lewym pasie, a prawym jechał smród dostawczakiem i wywalił peta przez okno podczas jazdy. Oberwałam nim prosto w przednią szybę (jeszcze się zastanawiałam, czy żarem mi jakiegoś plastiku nie uszkodził). Gdyby nie to, że była to droga szybkiego ruchu to chyba bym wyskoczyła do niego z tym moim 160 w kapeluszu.
  • Odpowiedz